Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek orosz embereket?...

Ismertek orosz embereket? Igaz, hogy nagyon bunkók?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon sok ember leírta,hogy az oroszok nagyon bunkó népség. Igaz?

Az orosz nők eléggé lehúzzák a férfiakat és nagyon egocentrikusak.

A férfiak pedig alkoholisták.

Mit gondolsz?



2016. jan. 2. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy orosz nőt ismerek és rá nem igazak ezek az állítások.
2016. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy pár ember ezt mondja, nem lesz az összes orosz bunkó. Azok is hány oroszt ismernek összesen? 10et? 20at? Vannak ilyenek is, olyanok is, mint az összes többi népcsoportból.
2016. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ugyanolyan kevert népség, mint a magyar. Aztán itthon sem csak depis alkoholisták flangálnak az utcán, ahogy nyugaton elképzelik sokszor.
2016. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy orosz barátom és ő a legkedvesebb ember, akit ismerek.
2016. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én apukám révén félig orosz vagyok és Moszkvában élek. Ezáltal eléggé elfogult vagyok de szerintem is egy kicsit bunkobbak mint itthon. Például ha valakit véletlen valami aluljáróban egy kicsit meglöksz akkor itthon azért illék bocsánatot kérni és ha kicsit jobban meglökted akkor megkérdezni hogy minden rendbe van e. Míg kint hátra se fordulnak vagy meg se állnak hanem csak egy bocs és rohannak tovább. Azt hogy az orosz nők egocentrikusak valamilyen szinten igaz mert itt alapvetően mindenki először magával törődik utána a másikkal. És ez ugye a lányokra még jobban jellemző. És az hogy a férfiak alkoholisták igen csak durva megállapítás. Tény és való hogy itt több az alkoholista mint Magyarországon de nézzük is hányszor nagyobb Oroszország Magyarországnál!?

De azért általánosítani nem kell itt is különböző típusú emberek vannak.

2016. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én Oroszországban élek lassan fél éve. Igaz, hogy az utcán senki nem mosolyog és aki igen arról azt gondolják, hogy nem százas. Én olyat nem vettem eddig észre, hogy a nők lehúznák a férfiakat. Az sem igaz, hogy nagyon sok az alkoholista. Tény, hogy gyakrabban lehet részegeket látni az utcán mint otthon.

Ha bármilyen kérdésed lenne írj privátot :)

Remélem tudtam segíteni

2016. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy az oroszok szenvedelyesek, udvariasak, a nok kedvesek,intelligensek. (Nem egy oroszt ismerek, sokat)

A magyarok bőven tulisszák őket...



Inkabb az Adidas maniájukrol hiresek (millio video a neten) es hogy mennyire tulegyszerűen oldanak meg helyzeteket meg mik eszukbe nem jut (markoloval meritgetik magukat a toba, utána kötik magukat a busznak gördeszkával, meg egy rakas olyat csinalnak, amit magyar ember nem tenne:))

2016. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!