Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vonzodik hozzam a baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodik hozzam a baratnom?

Figyelt kérdés
Par honapja ismerkedtem meg egy csajjal, egy suliba jarunk. Nagyon jol nez ki, vonzo, szexi. Regota bejon. Allitolag hetero, baratja is van, de o tudja rolam hogy leszbi vagyok. Multkor fent volt nalam iszogattunk (de nem voltunk reszegek) erre lesmarolt aznap ketszer is. Elotte pedig olyanokat mondott hogy nem tudna lannyal lenni meg ilyenek. Aztan 2 nap mulva szajon puszilt. Vonaton is mindig a vallamon fekudt, olelgetett, felre ertheto dolgokat mondott. Az utolso csok kb. 1 honapja volt. Szerintetek most akkor mi van?
2016. jan. 25. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki szeretné próbálni milyen nővel
2016. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki akarja próbálni lánnyal. Beszélj vele.
2016. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem annyira nem érthető félre..... :-D
2016. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetero lenne? Nem hiszem. Biszex mar anal inkabb.(direkt:P) Am szerintem akar vmit tőled. Egyertelmuen vonzodik hozzad, add meg neki amit szeretne, en megadnám.
2016. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :)
2016. jan. 25. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajlamai lehetnek, lehet nem tudja, bisex vagy nem tudja, leszbi. beszélj vele erről, próbáljátok együtt kideríteni mit érez irántad, hogyan tekint rád s vesd fel sex lehetőségét még ha csak kipróbálás szintjén is.
2016. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ki akarja próbálni milyen lánnyal. Én a helyedben nem lépnék be egy ilyen kapcsolatba. Legalábbis amíg barátja van.
2016. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!