Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lány-lánynál van olyan típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány-lánynál van olyan típusú kapcsolat, ami ilyen "barátság extrákkal? "

Figyelt kérdés
Van aki kifejezetten ilyet keres? Vagy inkább csak egy éjszakás kaland/komoly kapcsolat végletek, ez meg néha megtörténik, de nem túl gyakori. Számomra szerintem most ez lenne a legideálisabb, de nem tudom, hogyan állnak hozzá a témához mások. :D Vélemény?
2015. dec. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, ha kialakul, akkor van :D
2015. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van hát.
2015. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát hogyne. A hetyókhoz képest itt kevesebb a választási lehetőség, mindenki mindeni exe, és hát asjons nem túl gyakran jön az össze, hogy beleszeretsz valakibe, és a, az illető érdeklődik lányok iránt, b, te is bejössz neki, c, nincs is épp senkije, d, közel is lakik, meg még emellé emberileg is működik a dolog.


Sajnos ritka ez. Meg aztán ott van az a típus, aki nem tud/akar/mer comingoutolni, nekik meg egy kapcsolatot fenntartani nagyon nehéz csak úgy sutyiban. mennyivel egyszerűbb ha XY a havercsaj, de azért néha néha becsúszik ez-az, de szükség esetén rá lehet azt is kenni a piára...ez kapcsolatot azért már nehezebb kimagyarázni :p


Azt javaslom, hogy hajrá, keress ilyet. Játssz nyílt lapokkal, egyértelműen jelezd hogy mi az ami kell neked, és nagyjából kit keresel. Egyrészt könnyebb is, meg fairebb is így.

2015. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet keresek.
2015. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lány párost (azaz az egyik tagját) akik ilyen kapcsolatban vannak.
2015. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam pl. az ilyesmi sosem működött. Egyszerűen akarva akaratlanul előbb, vagy utóbb egyikük többet fog akarni. De azzal egyetértek, hogy nagyon nehéz párt találni, évekbe tellett nekem is, mire megtaláltam a társam.
2015. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek: barátság + még valami jó! :)
2016. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!