Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ezek alapján én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján én is tetszem neki?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, ő pedig 20.

Pár hete ismerjük egymást, és egész jól összebarátkoztunk.

Amikor meglát, mindig felcsillan a szeme, gyakran sugárzó tekintettel néz rám, mosolyog rám. Nem tudom, hogy ez csupán a baráti szimpátia jele a részéről, vagy több is lehet e mögött. Ő amolyan közvetlen típusú lány, csak azt nem tudom, hogy csak velem viselkedik e így vagy másokkal is, meg az is lehet, hogy ha csak velem, ez akkor is csak annyit jelent, hogy azért, mert engem jobban kedvel, mint barátnőt.

Nem flörtöl velem, mert azt azért észrevenném.

Szóval, nem tudom, miből lehet leszűrni azt, ha tetszem egy lánynak?

Vannak olyan jelek, amik akaratlanul is meglátszanak ilyenkor? Ha igen, mik azok?

Vagy eleve hogy van ez?


2015. nov. 24. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudja rólad, hogy leszbikus vagy?
2015. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja, akkor mond el neki. Aztán lesd a reakcióját.
2015. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudja, hogy leszbikus vagyok.

Egyébként nincs barátja, de volt azt tudom.

Csak azért az úgy általánoságban érdekelne, hogy látni e valakin akár csak a nézéséből, vagy valamiből, hogy nem csak barátilag kedvel.

2015. nov. 24. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebbe szerintem többet látsz bele, mint kéne. 1-2 női kollégámmal tök jóban vagyok, egyikük a főnököm is ráadásul, mindig szívesen mosolygok rá, mikor megérkezik, plusz igényli a kommunikáció során a szemkontaktust.

Másik kollégánanőnek meg konkrétan a képébe vigyorgok hogy "MIVANMIVANMIVAN mit röhögsz, ne vigyorogjál :D" + szemkontaktus, de senki nincs ráindulva a másikra.

2015. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked tetszik? Mert akkor célozgass te dolgokra, óvatosan kérdezz rá, miért nincs barátja, vagy akármi, és figyeld a reakcióit. Egyébként ha tetszel neki és én típusú leszbikus, meg fog nézni hátulról, amint elfordulsz, kár hogy háttal leszel és nem látod :D

És egy tipp, ne beszélj neki pasikról, ne így tereld el a figyelmét arról, hogy leszbikus vagy, mert ha kicsit is normális, egyből békén fog hagyni és sosem tudod meg, mit akart.

Majd írj, hogy kiderült-e, érdekel, velem is volt régebben hasonló :D

Sok sikert!

2015. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!