Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján biztosra vehető, hogy tetszem neki, illetve hogyan "keverjem a kártyáimat"?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy 18 éves srác vagyok és eléggé tapasztalatlan. Még rendes barátnőm nem volt,14 éves koromban volt 2 hetente új "barátnőm" akikkel csak szájra pusziig jutottam. Sajnos elég gátlásos vagyok mert: még nem csókolóztam,nem tudom hogyan kellene,hogy jó legyen, kicsi a péniszem (13-14cm) ráadásul körül is van metélve,pattanásos a hátam,és nincs igazából jó testem,és kicsit félek,hogy elhajt esetleg.


Ettől eltekintve azonban kapok sok jó visszajelzést (pl. ruhaboltban két csaj állt kicsit távolabb tőlem és megszólalt az egyik: jobbra kockás inges,én azonnal magamra ismertem és odanéztem,ekkor nevetve elmentek gyorsan.), vagy pl az utcán jött szembe 2 csaj,és kicsit ittasan így "sziaaaédes". A lányoktól alapvetően nem félek,rengeteget flörtölök,ismerkedem,már nyúltam is fel csajnak így ruhán keresztül,de a csókot egyszerűen nem mertem meglépni.


Tehát megismerkedtem egy 17 éves lánnyal,aki külsőre teljesen más mint én. Szép,csinos,aranyos kedves. Azonban teljesen más társaságokhoz tartozik. Ilyen visszafogottabb emósokkal,hipszterekkel lóg,a gyerekkori barátnőin kívül én vagyok csak aki nem emós,és jóban vagyunk. Ráadásul az első találkozáskor rögtön megtaláltuk a közös hangot,jókat dumáltunk,és azonnal meghívott az egyik házibulijára. Persze az a pia ízlett neki a legjobban amit én hoztam,ha nem tudott vmit felbontatni,rögtön nekem hozta. Én sajnos elég részegre ittam magam,de ő azt mondta,hogy nagyon édes voltam. Ha éppen kocsmázok vhol,írok neki,rögtön jön,és mivel messze lakom,és csak napokra járok "haza",így felajánlotta,hogy bármikor ott alhatok nála,ha akarok egy esti iszogatás után,van egy szabad emelete saját fürdőszoba stb.


Megmondom őszintén megfordult a fejemben,hogy akar valamit,gyakran kérdezget ilyeneket hogy (van-e szerelem a barátság után). Bármilyen piát hozok azt mindig imádja,az összes poénomra emlékszik,és nevet rajtuk... Lehet,hogy le akar feküdni. Azonban elég sok mindenkinek felajánlja,hogy aludjon ott (leginkább azoknak akiket régóta ismer.) Én májusban ismertem meg,a szüleinek is bemutatott a buli előtt.


Viszont kicsit tartok,hogy attól,hogy lehet,hogy az első csókom akkor esik,ha már bent lesz a bré stb:D Nem tudom hogyan reagálna a péniszemre,illetve a csúnya hátamra,testemre.


Minden tanácsot,okos gondolatot elfogadok!


18F


2015. okt. 9. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Na hello :D

1. Nyugi

2. Ha csak dugni akar akkor is jóljártál

3. Lényegtelen a farkad mérete

4. Ha tetszel neki akkor mit parázol azon mivan ha latja a hátad vagy a f*** tudja midet :D én pl dagadt vagyok de sosem ezen paráztam hogy jaj mitszol...tudja mire szimáthat szal nem nagy cucc..nem ez a lényeg...nemfog elküldeni :D

5. Hát a csókhoz csak azt tudom mondani elsőre mindig béna leszel...gyakorolni kell aztán jólesz


Szal dumálgassatok, dugd meg..azt csá...ne legyél merev..csak az ágyban ;)

2015. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!