Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszem a barátnőm keresztanyj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a barátnőm keresztanyjának ezek alapján?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt volt barátnőm szülinapi bulija, ami persze egy vacsora és utána családi összejövetel volt náluk vagy 10 emberrel. Ott ő is, én is és még pár másik ember ittunk vagy 5-6 pálinkát egész este. Vacsi után aztán csoportokra oszlottunk és mindenki lézengett a házban és az udvarban. Beszélgettem a keresztanyjával is csoportban és láttam főleg 3 pálesz után, hogy nagyon néz és szívesen szól hozzám. Azt a tekintetet láttam rajta, amit azokon a lányokon szoktam, akiknek tetszem.


Tegnap pedig a kora délután megint átjött, az előző estéről kérdezgetett és meghívott minket a helyi termál fürdőbe. (Jött még a barátnőm húga és a keresztanya lánya is és így voltunk 5-en.) Nem tartom magam szuper jótestűnek, ennek ellenére néha magamon éreztem a tekintetét és rajta is kaptam párszor hogy bámul, amikor egyikünk sem beszélt. Sokat beszélgettünk is. Amikor a lányok elmentek mindhárman csúszdázni (én nem vagyok az a nagy bulizós-gyerekes-csúszdázós típus) inkább ott maradtam vele beszélgetni vagy 10 percet kettesben. Ott is nagyon érdeklődő volt felőlem, kérdezgetett a kapcsolatunkról is. Egymáshoz persze nem értünk, de azért közelebb mentem hozzá és nem húzódott el a 30-40 centi távolságtól.


21 vagyok, barátnőm 20, ő kb. 40-45. Lehet csak én értem félre a jeleket és barátságos akar lenni, de akkor jobban az velem, mint amihez hozzá vagyok szokva. Amúgy vele egykorú férje és két 10-15 éves gyereke van.

Éjjel mikor barátnőmmel szexeltünk rá gondoltam és ma még egyszer kivertem rá.


2015. aug. 28. 20:08
 1/3 anonim válasza:
Nincs veszteni valód, beszélgess vele mélyebben stb amig el nem juttok az utobbi témákhoz, aztán rajtatok mulik hogy lesz e belöle együttlét vagy sem..:D
2015. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két gyereket, és egy házasságot nem fog eldobni magától egy kisfiúért. Ne legyél már ilyen gerinctelen a bnőddel... Hagyd békén azt az asszonyt!
2015. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2: Szerinted el akarom venni feleségül meg örök életre együtt akarok vele lenni?

Még én sem tudom biztosan hogy megdugnám-e, ha valaha is lehetőség lenne rá és ha ő is akarná.


1: Igen, még jobban kell tapogatóznom. De még nem a kezeimmel, hanem beszélgetéskor :D

2015. aug. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!