Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi van velem most akkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem most akkor?

Figyelt kérdés

Megőrülök,ha nem adhatom már ezt ki magamból, de senkinek nincs elmondjam...se barát, családnak pláne nem, mert nem akarom elmondani senkinek,szégyelném nagyon.

Szóval Én egy 28 éves nő vagyok,eddig csak és kizárólag pasikkal voltam. Volt egy 6 éves kapcsolatom nagyon szerelmes voltam,aztán volt kettő 1-1 éves kapcsolatom. A 6 éves kapcsoaltom alatt is volt,hogy el-el kalandoztam milyen lenne egy másik nővel...aztán a szakítás mély nyomott hagyott bennem,1 év kellett mire feléledtem belőle meg a depiből.

A másik kettő 1-1 éves kapcsolatom szinte semmilyen nem volt, próbáltam szerelmes lenni..ez hülyén hangzik,de nem ment, szakítottam mindegyikkel. Megnéztem nőket is,de nem mindet... amíg ezekben a kapcsolatokban voltam.

Nyáron a munkahelyen megismerkedtem egy új munkatárssal (csaj ) , sokat nevettünk meg hülyéskedtünk és elkezdett megtetszeni,talán észre is vette,mert azt mondta,hogy ő a pasikat szereti. Pedig nem is mondtam neki semmit, nyilván észrevette,hogy flörtölök vele,de azt vettem észre,hogy tetszik neki. Na aztán ebből semmi nem lett,sőt az lett,hogy utána már nem is kommunikáltam vele, sztem leesett neki talán,hogy azért,mert nem viszonozta a dolgaim.... na mindegy.

Nemtudom annyira össze vagyok zavarodva...szeretem a pasikat is,de azt vettem észre,hogy ha megtetszik egy nő,akkor ábrándozok róla és szeretnék mindent megadni neki, szeretetet,törődést,kényeztetést,humort meg mindent amit kell.

A mostani munkahelyemen van egy nő akit "észrevettem" azon kapom magam,hogy mindig ránézek,és annyira szépnek látom és annyira a tenyeremen hordoznám :)...De még csak nem is ismerem, a nevét se tudom.. hogy odamenjek hozzá az meg kizárt dolog...azthiszem ez olyan plátói marad csak.

Azt elfelejtettem útközbe leírni,hogy volt egy barátnőm talán a legjobb.... és amikor 8 év után elmondtam neki,hogy szeretem szerelemmel,akkor azt mondta beteg vagyok és soha többé nem akar látni, letiltott mindenhonnan.... na ezek után jöttek azok az 1-1 éves férfival való kapcsolataim,de egyik sem érdekelt igazán.

Mi van velem most akkor?.... Annyira nehéz volt mindezt leírni...még ide is...

28/L


2015. nov. 16. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én sem vagyok fiús lány és nincs is ezzel semmi gond, elég ha csak a másik előtt vállalod ezt fel am írj ha gondolod:) 18/L
2015. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket nektek is.Tenyleg ő volt a legjobb baratnom, de 3 eve màr semmit nem tudok rola...és valahogy nem is erdekel..ő dobott el magatol..

Nyugodtan irhat barki!

2015. nov. 21. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!