Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi van velem most akkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem most akkor?

Figyelt kérdés

Megőrülök,ha nem adhatom már ezt ki magamból, de senkinek nincs elmondjam...se barát, családnak pláne nem, mert nem akarom elmondani senkinek,szégyelném nagyon.

Szóval Én egy 28 éves nő vagyok,eddig csak és kizárólag pasikkal voltam. Volt egy 6 éves kapcsolatom nagyon szerelmes voltam,aztán volt kettő 1-1 éves kapcsolatom. A 6 éves kapcsoaltom alatt is volt,hogy el-el kalandoztam milyen lenne egy másik nővel...aztán a szakítás mély nyomott hagyott bennem,1 év kellett mire feléledtem belőle meg a depiből.

A másik kettő 1-1 éves kapcsolatom szinte semmilyen nem volt, próbáltam szerelmes lenni..ez hülyén hangzik,de nem ment, szakítottam mindegyikkel. Megnéztem nőket is,de nem mindet... amíg ezekben a kapcsolatokban voltam.

Nyáron a munkahelyen megismerkedtem egy új munkatárssal (csaj ) , sokat nevettünk meg hülyéskedtünk és elkezdett megtetszeni,talán észre is vette,mert azt mondta,hogy ő a pasikat szereti. Pedig nem is mondtam neki semmit, nyilván észrevette,hogy flörtölök vele,de azt vettem észre,hogy tetszik neki. Na aztán ebből semmi nem lett,sőt az lett,hogy utána már nem is kommunikáltam vele, sztem leesett neki talán,hogy azért,mert nem viszonozta a dolgaim.... na mindegy.

Nemtudom annyira össze vagyok zavarodva...szeretem a pasikat is,de azt vettem észre,hogy ha megtetszik egy nő,akkor ábrándozok róla és szeretnék mindent megadni neki, szeretetet,törődést,kényeztetést,humort meg mindent amit kell.

A mostani munkahelyemen van egy nő akit "észrevettem" azon kapom magam,hogy mindig ránézek,és annyira szépnek látom és annyira a tenyeremen hordoznám :)...De még csak nem is ismerem, a nevét se tudom.. hogy odamenjek hozzá az meg kizárt dolog...azthiszem ez olyan plátói marad csak.

Azt elfelejtettem útközbe leírni,hogy volt egy barátnőm talán a legjobb.... és amikor 8 év után elmondtam neki,hogy szeretem szerelemmel,akkor azt mondta beteg vagyok és soha többé nem akar látni, letiltott mindenhonnan.... na ezek után jöttek azok az 1-1 éves férfival való kapcsolataim,de egyik sem érdekelt igazán.

Mi van velem most akkor?.... Annyira nehéz volt mindezt leírni...még ide is...

28/L


2015. nov. 16. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ideje lenne elkezdeni csajozni és nem csak a munkahelyen nézelődni.
2015. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ugyan hol csajozzak?!.. :) Vidéki vagyok...szerintem itt esély se lenne erre vagy nemtudom...a másik meg ,hogy fel se merném ezt vállalni...

Amúgy abszolút nem vagyok pasis külsőleg...való igaz tini koromban az voltam..

2015. nov. 16. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg van kedved beszélgetni nyugodtan irhatsz.:)


Nehéz ügy egyébként, először is neked kellene ezt elfogadnod magadban. Tudom, ezt leirni könnyebb, és van aki nehezen birkózik meg evvel a dologgal.. de tényleg, Ne szégyelld magad ez miatt, fogadd el, hogy ilyen vagy. Nincs ebben semmi rossz. Nehéz lehet, gondolom főleg az miatt, mert a környezeted is elitél, és nincs is olyan ember akivel őszintén beszélhetnél erről. Lehet a leirtak alapján, hogy kicsit jobban húzol a lányok felé, de ha jól veszem ki a dolgokat, akkor nővel még nem voltál kapcsolatban, csak volt aki megtetszett, igaz?

2015. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia. Ha gondolod irhatsz nekem is hátha tudok tanácsot adni. :)
2015. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki ír nekem, Én szívesen visszaírok :)

És köszönöm azoknak akik már megtették :) :*

2015. nov. 17. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ezzel gondod mert egyszer elég csúnyán lefagyasztották nálad ezt a dolgot. Mi az hogy beteg vagy? Buta lehetett az a lány.


Szerintem érdemes lenne felköltöznöd a fővárosba. A boldogságod is múlhat rajta. Ha nem tudod felvállalni a szüleid előtt, akkor mi tartana ott? Környezetváltozásra lenne szükséges, hogy kiélhesd szexualitásodbak ezt a részét és találj olyan embereket, szerelmet ( nővel) aki/akik elfogadnak.

2015. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented és,hogy így gondolod. Gondolom azt akkor azért mondta,mert megrökönyödött rajta...végülis az Én hibám... :/
2015. nov. 18. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy a te hibád. Én is megrökönyödnék, de hogy azt mondjam beteg, azt azért nem. Miért lenne? Mert meleg? Mert váratlanul szerelmet vellot? Ugyanmár!
2015. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én is így vagyok kicsim :* 16/. csak én még magamnak is nehéz bevallani!

Talán probáld ki lánnyal is,és ha az jobban be jön akkor hajrá :D :P

2015. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nyugodtan lányokkal ismerkedni, de ne a munkahelyen. Járj el bulikba, ne aggódj, sok lány pont úgy gondolkodik mint te: szívesen bevállalna egy leszbikus kapcsolatot, de nem mer kezdeményezni.

Hidd el, ha szimpik vagytok egymásnak, akkor nem kell semmivel trükközni.

Az állítólagos jó barátnődet meg hagyjuk...

2015. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!