Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vállhat-e leszbikussá egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállhat-e leszbikussá egy hetero lány?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy? Eseteket, és történeteket erről tudtok írni?
2015. nov. 9. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze
2015. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán
2015. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
max biszex a csaj és későn jön rá, sztem heterobol nem lesz csak ugy leszbi egy lány sem
2015. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne, sőt élete során "akármivé" válhat akár többször is. Hetero, homoszexuális, biszexuális....közben néha megállapodik...ezek ilyen "életszakaszok".
2015. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Egy lányismerősöm szerelmi csalódás után fordult a lányok felé. Egy ideig lányokkal szexelt de párkapcsolatot nem alakított ki, mondván, nincs még kész rá, most szabad akar lenni. Volt több lánnyal is, volt aki párkapcsolatot is akart volna tőle. Végül mégis egy fiú mellett találta meg a boldogságot.

Igazándiból ő nem leszbikus, bár aként aposztrofálta magát míg csajozott. Valóban nem kereste sőt kerülte a fiúk társaságát, de a tény, hogy végül egy fiú rántotta ki ebből és most is együtt van vele, a biszexualitására bizonyíték. A lányos kilengéseit azóta sem bánta meg, azóta is izgatják a lányok, de fiú párja van belé szerelmes, senkivel nem csalja meg. Se fiúval se lánnyal. Hogy ez mindig is benne volt e, vagy elhitette magával és úgy maradt volna, hogy a lányok is izgatják, nem tudom. Nem hinném, hogy ez lehetséges. Szerintem a csalódás csak felszínre segítette a valós biszexuális énjét.

2015. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Leszbikus vagyok és kifejezetten vonzódnak hozzám a hetero, kiváncsi lányok. Szerintem ők csak kísérleteznek, de konkrétan az utolsó ilyen lány, akivel voltam, előzőleg váltig állította, hogy hetero. Az ő legjobb barátja meleg, akivel én is barátkozom és ő előzőleg már többször elvitte meleg bulikba, ahol nyomultak rá nők de elutasította őket, mondván, hogy ő hetero. Aztán a barátunk összeismertetett bennünket és azt mondta nem tudja mi történik, de hihetetlenül vonzó vagyok a számára és kíván engem. A szexet is nagyon élvezte, ragaszkodik is hozzám, de kapcsolatot nem szeretne nővel. Mindenben én voltam neki az első nő. Ez nem azt jelenti, hogy megváltoztattam őt, csak egyszerűen elcsábítottam. Épp nemrég olvastam egy cikket, hogy tudósok szerint nem is létezik teljesen hetero nő.
2015. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

Betegnek szuletik az ember,ez nem egy egyszeru natha,hogy elkapd!

Max az lehet ,hogy felhomar voltal azaz rejtett es ez egy kalandnak koszonhetoen feltort mint a talajviz...

De! Egy hetero alapbol undorodik a sajat nemetol.

2015. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!