Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, zavaró, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavaró, ha a párotok 170 centi fölött van? És ha ehhez még fölveszek egy magassarkút?

Figyelt kérdés

Mostanság több randin is voltam, és mindenkiről kiderült, hogy két fejjel magasabb vagyok.


És hát emellett bejönnek a fiús lányok.

Zavar ez titeket vagy ez a csávók hülyesége csak?



2015. okt. 6. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 158cm-emhez engem nem zavar a 170cm. Csak ha azt erzem hogy a paromat fusztralja... Akkor ertelemszeruen engem is..
2015. okt. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én fiús lány vagyok, 176 cm magas, és jobban szeretem ha nálam alacsonyabb a párom. Idáig nem is volt nálam magasabb barátnőm. :D a magassarkút nem vetem meg mert tenyleg szexi, de ha vele együtt már magasabb a párom akkor az lehet kicsit frusztrálna ><


19/L/L

2015. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én személy szerint nagyon bolondulok a magas lányokért, legyen fiús vagy lányos vagy a kettő közötti ^^mivel alacsony vagyok imádom hogy úgy nézhetek a szerelmem tárgyára mint egy istenre :3
2015. okt. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!