Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, zavaró, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavaró, ha a párotok 170 centi fölött van? És ha ehhez még fölveszek egy magassarkút?

Figyelt kérdés

Mostanság több randin is voltam, és mindenkiről kiderült, hogy két fejjel magasabb vagyok.


És hát emellett bejönnek a fiús lányok.

Zavar ez titeket vagy ez a csávók hülyesége csak?



2015. okt. 6. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fiús lány vagyok, 170 alatti.

Engem őszintén szólva zavar, mert elég idiótán érzem magam, ha mitugrászként kell udvarolnom (én ugyanis szeretek udvarolni).

De ha egy lány igazán tetszik és tényleg többet akarok tőle, biztos, hogy nem a magassága fog eltántorítani.

2015. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
162 centi vagyok, engem eléggé zavar, ha egy lány magasabb nálam. Jó, nem nehéz 160+osnak lenni :) De mínusz/plusz pár centi még nem zavar. (3-5 centire gondolok :) )
2015. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, 172 centi és a magassarkúk különösen szexivé tesznek egy csajt szerintem. Szóval csak bátran. Én olyanokkal nem is kavarnék, akik nagyon sokkal alacsonyabbak nálam, vagy ha alacsonyabb de zavarja ha magassarkút hordok.

Mondjuk szeretem, ha egy lány magasabb nálam, csak ez ritkán jön össze😂😂 és a fiús lányok hm.. vannak magas fiús lányok, ha így meg akarod tartani a fiú lány átlag kapcsolatokat, pl egy fiús lányt meg egy csajos csajt nem fütyülnek ki az utcán, mint két lányos lányt vagy két fiús lányt. Jó taktika^^

Én személy szerint a lányos lányokat jobban szeretem, úgy hogy én sem vagyok túl fiús. Lipstick lipstick párti vagyok^^ de pl ha egy csaj ilyen deszkás, és látszik rajta h csajos még az is nagyon tetszik néha..

Szóval visszatérve a kérdésre, tuti h találsz olyat, akit nem zavar, sőt talán különös képpen oda van a magas lányokért. Én oda vagyok értük:3 és biztos, hogy nem vagyok egyedül^^

És ha valaki unatkozik és ismerkedni szeretne, lehet írni:

16/L/Bp.

2015. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan elég pöttöm lettem (potom 155 centi tömény szeretet), de imádom, ha valaki magasabb nálam. Bár azért 180+ már ijesztő különbség lenne, de 165-180-ig nekem tetszene. Amúgy is mindig magassarkút hordok, így ha ő is felvesz, ugyan azok az arányok lennének, mint nélküle. (Bár nem szeretem, ha a másik fél nálam lányosabb)

Úgyhogy egy csepp ellenvetésem sincs. :)

2015. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fiús lány vagyok, 167 centi, egyáltalán nem zavar ilyesmi :)) A magasságtól függetlenül jönnek be lányok, fontosabb nekem a stílusa, kisugárzása, belső értékei. Viszont külsőre pont hogy bejönnek a magasabb lányok, ha magassarkút hord, az is szexi :) 18 L
2015. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig alacsonyabbakkal randiztam. Sok mindenkit zavart. Én is 170 cm vagyok :)
2015. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Imádom a magasabb lányokat. Bár én 160cm vagyok, mèg a 20cm különbség is belefér nálam :-)
2015. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en 170 vagyok de utalom ha magasabbak nalam, jo par cm oke de tobb ne.
2015. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

170 vagyok én is.Az ég egy adta világon,abszolúte nem érdekel,hogy magasabb ,vagy alacsonyabb nálam az illető...20centi lenne már zavaró,de 150 és 190centis csajokkal,azért ritkán fut össze az ember :P


>21/LL<

2015. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 165 körül vagyok én lányos lany vagyok vagyis >< fogjuk rám lazabban oltozkodok nem veszek nagyon magassarkut és szintén a lanyosabb csajok jonnek be mindig a lanyos lanyok jottek be és én jobban szeretem ha alacsonyabb nálam a lány, persze magassabb sem zavar de ha valaszthatok akk ink legyen alacsonyabb igy könnyebben adok homlok puszit is :P de am nem zavar ^^ 18/ L
2015. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!