Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm velem szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm velem szeretne aludni de nem leszbikus és én se megengedjem neki?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legutóbbi együtt alvásoknál leginkább az érdekelt, hogy lenne hányam őket.
2015. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as, olyan nincs, de olyan van, ahol a két ágy egymás mellett van és hidd el, nem egy csajos szobában láttam ilyet. :D
2015. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es!

A velem es a nalam kozt eg es fold a kulonbseg!

Olvasd el amit a kerdezo irt,aztan meg amit te...

2015. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért ne aludhatnátok együtt? Ha nem vagytok leszbikusok, akkor valószínűleg nem lesz semmi szexuális feszültség köztetek, de még ha azok lennétek sem másznátok egymásra azonnal. Aludtam már leszbikusként a biszex barátnőmmel (baráti, nem romantikus!), az égvilágon semmi nem történt. Ennyi erővel nyaraláskor a nővéremre is rá kellett volna izgulnom, csak mert egy ágyban alszunk? Wtf...
2015. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pont azert kedves uccso!

Elso mondatodban a valasz!

Akkor mi a feszkes feneert aludjon egyutt ker azonos nemu?!

Es nem mindegy,hogy egyutt vagy nala!

A kerto kozott oriasi a kulombseg.

2015. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!