Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért nem lehet a melegeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lehet a melegeknek gyereke?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok és majd pár év múlva szeretnék gyereket

Azt viszont nem értem a melegeknek mért ne lehetne hiszen a melegek szülei sem tehetnek róla hogy a saját nemüket szereti a gyerekük

Szól szerintem egy meleg párnak ugyan annyi esélye van hogy a gyereke hetero vagy meleg lesz mint egy normál párnak

19/L



2015. aug. 1. 09:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

A gyerek számára nem az lesz hátrányos, hogy két férfi vagy két nő neveli, hanem az, hogy emiatt majd mindenütt kinézik maguk közül a többiek.

Ilyen az emberi természet. Aki nem egészen úgy viselkedik, kinéz, gondolkodik mint a többség, azt kiközösítik. Ez egyébként az állatvilágban is észrevehető. Az elszökött hullámos papagáj kb. 2-3 napig él és nem éhen hal, hanem agyonverik a verebek.

2015. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
94%

55%-os, tudod, hol bukik meg a logikád? Ott, hogy egy meleg pár azt tanítja a gyerekének, hogy a "b**zulás" normális. Ezt honnan veszed? Amerikai filmekből? Szerinted a meleg pároknál mindenki retardált, és azt mondják a gyereknek, hogy nosza, legyél b**zi, mert az jóóóóó?

Én egyetemen buktam logikából, de te, barátom, messze alulmúlod az én képességeimet is. :D

2015. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
#32 Látszik, hogy megbuktál logikából, már bocs. Ahogy már fent leírtam, a kisgyerekeknek a szülők viselkedése a legfőbb minta. Minden valamirevaló pszichológus ezt mondja. Tehát akit b_zik nevelnek, annak a buzulás lesz a minta a normális férfi-nő kapcsolat helyett.
2015. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
93%
Igen, majd a gyerekből lesz értelmileg érett fiatal és felnőtt, amikor egyrészt lehet vele beszélgetni arról, mi a normális, másfelől pedig a homoszexualitás nem annyiból áll, hogy a szüleim melegek, én is az leszek. Persze, értem, nagyobb eséllyel lesz meleg, ez egy okosnak tűnő kiskapu. De ha vennéd a fáradságot, és utánanéznél, akkor kiderülne számodra is, hogy ez így nem állja meg a helyét. De értem én, jól hangzik ez a bullshit, hangoztasd továbbra is.
2015. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

lehet:Örökbefogadás[szerkesztés | forrásszöveg szerkesztése]


Melegek és leszbikusok, akár párkapcsolatban élve is, örökbefogadhatnak gyermeket, de a párnak csak az egyik tagja lesz a gyermek törvényes szülője. További nehézség, hogy a törvény a (különnemű) házastársak általi örökbefogadást preferálja,[4] így azonos nemű párok csak olyan gyermeket fogadhatnak örökbe, aki másnak már nem kellett. Közös gyermekké fogadásra a meleg és leszbikus pároknak nincs lehetőségük: az azonos nemű mindkét tagja egyszerre nem fogadhat örökbe egy gyermeket, és arra sincs lehetőség, hogy a partner által korábban örökbefogadott gyermeket fogadja örökbe az azonos nemű partner.[5]


wiki segitett.

2015. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%
#34 Mire a gyerekből felnőtt lesz, már kialakul a nemi identitása, amin utána nem vagy csak nagyon nehezen lehet változtatni. Az pedig, hogy nagyobb eséllyel lesz (nem meleg, hanem) b_zi, nem kiskapu, hanem bárki beláthatja, akiben a józan ész erősebb, mint a b_zipropaganda.
2015. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
90%

36: Az ember nem úgy lesz meleg, hogy szerda délután elhatározza. (ha nem hiszed, próbálj szexuálisan vonzódni a saját nemedehez. Majd ha sikerül, gyere vissza, és akkor osszad.)


Valaki vagy meleg, vagy bi, vagy nem. A melegek 99%a heteró családokban nő föl, mégis meleg lesz. Ez kutatási eredményekkel is bizonyítható, statisztika. Ha ez a józan ész, akkor én támogatom :D


Milyen b_zipropaganda? Miről beszélsz? Nekem senki nem szólt hogy már propaganda is van :D

Ismertetnéd a célkitűzéseket? Komolyan érdekel hogy te mit vélsz itt látni.

2015. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
93%
Wazzeg, genetikusok, kutatóorvosok nem mernek kijelenteni ilyeneket, mint te, a tudomány legutóbbi állás szerint gőzünk sincs, mitől lesz valaki homoszexuális. De te csak nyomjad tovább a beszűkült baromságot. Ne olvassál utána, a világért se. Minek azt?
2015. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#37 Ezt mondom én is, hogy a szexuális beállítottság nem elhatározás kérdése. Ezért kell már gyerekkorban heterónak nevelni a gyerekeket, mert később nem fognak tudni kigyógyulni a b_ziságból.

A b_zik 99%-a hetero családban nő fel, viszon a családok 99,9%-a hetero. (Sőt, igazából a családok 100%-a, mert ahol két anyuka vagy két apuka van, az nem család.)

És lehet, hogy neked nem tűnik fel, de a média tele van b_zikkal. Nézz meg egy tehetségkutatót, egy valóságshow-t, egy eurovíziós dalfesztivált, szinte már nincs is olyan, amibe ne nyomnának be egy-két homárt. Nem véletlenül népszerűsítik a homoszexualitást, az európai fehér nemzetek létszámának csökkentése a cél.


#38 Ha gőzünk sincs, hogy mitől lesz valaki homoszexuális, akkor miért hangoztatjátok ti, köcsögimádók, hogy a genetika okozza?

2015. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#39

Amellett, hogy megjegyezném, te nem vagy teljesen ép mentálisan még egy kört futok: nem tudom, ki mondja, hogy genetikai okai vannak a homoszexualitásnak, én "köcsögimádónak" se mondanám magam, csak a magam nevében tudok beszélni. Látod, ezért felesleges veled beszélni: összemosod a határokat, általánosítasz, és azt gondolod, hogy aki nem követi az elborult baromságot, az már "valamiimádó". Elmebaj.

2015. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!