Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért nem lehet a melegeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lehet a melegeknek gyereke?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok és majd pár év múlva szeretnék gyereket

Azt viszont nem értem a melegeknek mért ne lehetne hiszen a melegek szülei sem tehetnek róla hogy a saját nemüket szereti a gyerekük

Szól szerintem egy meleg párnak ugyan annyi esélye van hogy a gyereke hetero vagy meleg lesz mint egy normál párnak

19/L



2015. aug. 1. 09:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
3%
Mert mind a kettőtöknek pö cse van és az egyikőtök nem pinával rendelkezik! Felfogtad?
2015. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%

# 10


Hülyeség, amit beszélsz. Engem heterók neveltek. A szüleim mai napig együtt vannak, "jó" példát láttam úgymond. A rokonságban sem tudok homoszexualitásról, mégis a nőket szeretem. De mondok jobbat, gyakorlatilag minden bu_zi és leszbi heteró kapcsolatból származik.

2015. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Magyarország még nem jutott el arra az értelmi szintre, hogy engedélyezze a melegek örökbefogadását. Sok akadályba ütközik. Abba a tévhitbe pl., hogy ha meleg pár nevel egy gyermeket, akkor abból is meleg lesz. Pedig ha ez igaz lenne, akkor nem lennének melegek, hiszen minden meleg heteró családból jön, ahol a férfi-nő modellt látja, s mégis meleg lesz, tehát egy meleg pár gyermeke sem lenne meleg.
2015. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
#12 Szövegértés. Nem azt írtam, hogy hetero szülők gyereke biztosan hetero, homár "szülők" gyereke pedig biztosan homár lesz, csak hogy nagyobb eséllyel.
2015. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
96%

Istenem... Mi ez a sötétség itt? A gyerek mintát követ, tehát nagyobb eséllyel lesz meleg, ha melegek a szülei? Azt is írjátok le, hogy ez egy betegség, jó?


A melegek azért nem fogadhatnak örökbe gyereket, mert a legtöbb társadalmat ilyen agyborulatos emberek alkotják, mint az itteni válaszolók többsége, és eszükbe sem jut, hogy saját magukon kívül valami más is működjön a világban.


(Nem vagyok meleg, mielőtt még valaki leb*zizna.)

2015. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

"A gyereknek kicsi korában az a legfőbb viselkedésminta, amit otthon a családjától lát. Ez alapján józan ésszel egyértelműen belátható, hogy akit b_zik vagy leszbik nevelnek, az jóval nagyobb eséllyel lesz saját maga is b_zi vagy leszbi, mivel ezt látja otthon."


A szexualitásnak a hogyanja az ami tanult, a mit viszont egyéni dolog. Magyarán ha azt látod otthon hogy az egyik szülő sosem csókolja meg a másikat, nincs fizikai kontakt, akkor ezt veszed jó eséllyel alapnak. Azt viszont már tök más faktorok döntik el, hogy kit fog vonzónak találni a gyerek.



Egyébként meg, miért is rossz az, ha a gyerek felnőve meleg lesz? Úgy mondjátok ezt, mintha ez valami végzetes betegség lenne, de logikusan hideg fejjel belegondolva, én leszbikusként szívesen lettem volna azonos nemű szülők gyereke.

Miért is:

-megúsztam volna a kamaszkori identitásválság nagy részét, hiszen rendelkezésemre állt volna a információ arról, hogy mi vagyok, ki vagyok, nem vagyok egyedül

-sokkal biztonságosabb lett volna a fiatalkorom, hiszen egy meleg pár átlagban sokkal többet foglalkozik a biztonságos szex kérdéskörével, korán megtanultam volna jól lereagálni a homofób beszólogatásokat, és nagy valószínűséggel jobb rálátásom lett volna a meleg scénára, így pontosan tudtam volna, hogy melyik klubbok, szórakozóhelyek a legbiztonságosabbak.


Őszintén, ha lehetne, én úgy intézném hogy az összes meleg azonos nemű családba szülessen, a transzneműeknek meg legalább az egyik szülője legyen szintén transz. Egy biztonságos, elfogadó otthon hatalmas áldás, és ez nagyon sokunknak nem adatik meg.

Bárcsak az összes szélszőjobbos, vadkeresztény, homofób családba születő meleg gyerek azonos nemű szülőkhöz születhetne.

2015. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként meg, miért is rossz az, ha a gyerek felnőve meleg lesz? Úgy mondjátok ezt, mintha ez valami végzetes betegség lenne"

Mert az. Nem lehet gyereke, legalábbis természetes úton nem. Ha ennek testi oka van, azt mindenki betegségnek tartja. Ha lelki oka van, mint pl. hogy a saját neméhez vonzódik, az is betegség.

2015. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
96%
És megérkezett a kötelező "ez egy betegség" hozzászólás is. Hihetetlen, mennyire gyorsan eléri a korlátait a társadalom (is).
2015. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
95%

"Nem lehet gyereke, legalábbis természetes úton nem. Ha ennek testi oka van, azt mindenki betegségnek tartja."


Tehát magyarul melegnek AZÉRT NE legyen gyereke, mert mi van ha a gyerek is meleg, és akkor neki SEM lehet gyereke.


Miiiiafäszvan?! Ezt most hogy? Ez hogy érv a melegek gyerekvállalása ellen?


Most akkor döntsd már el, hogy lehet-e vagy sem, mert lassan eljutunk a Schödinger macskája szintre.

2015. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem érted, mert nem akarod megérteni. Ha b_zik nevelnek egy gyereket, akkor jó eséllyel a gyerek is b_zi lesz, és neki se lehet emiatt gyereke. Míg ha ugyanazt a gyereket egészséges szülők nevelnék, ő is valószínűleg egészséges lenne, és tudna gyerekeket szülni/nemzeni.
2015. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!