Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért nem lehet a melegeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lehet a melegeknek gyereke?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok és majd pár év múlva szeretnék gyereket

Azt viszont nem értem a melegeknek mért ne lehetne hiszen a melegek szülei sem tehetnek róla hogy a saját nemüket szereti a gyerekük

Szól szerintem egy meleg párnak ugyan annyi esélye van hogy a gyereke hetero vagy meleg lesz mint egy normál párnak

19/L



2015. aug. 1. 09:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem meg nem.

A gyerek nem hiába egy ferfi és egy nő között jöhet csak létre.

Ez az egészséges kép a gyerek számára is.

Mert az ősTen a saját képmsára teremtette az embert.

A férfit magáról másolta, a nőt az Istennőről, akinek sok neve van...

És belőlük jött a gyerek, akinek volt Jézus, volt Buddha és volt még sok minden a neve...

Nem hiába nem tudnak az egyneműek gyereket ,,létrehozni".

A teremtéshez mind a két nem szükséges.

Ezt nem értették meg az atlánok (atlantiszi papok).

Ők buzdították az egyneműeket, hogy szeresség egymást, és a gyerek hiányában biorobotokat, robotokat és mindenféle génsebészetet csináltak, kísérleteket...

A melegség alapvetően két részre osztható:

a férfi szereti a férfit - erre rájöttek, hogy egy ,,hormonfürdő" magzatkorban az oka, amit nem kap meg a gyerek, így nőnek érzi magát...

És mikor a nő szereti a nőt - na erre semmi magyarázat. Ezt csak kíváncsiságból teszik a nők, semmi genetikai ok erre nincs, megutálják a férfiakat és kész.

De nem is baj, a melegek sosem lesznek normálisak, ha elfogadjuk őket, ha nem.

Ők egy kísérlet részének a genetikai zsákutcái.

2015. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen természetes és lehet gyerekük attól h sz#r a társadalmunk attól még lehet és én támogatom !!!
2015. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
20%
Fogd a ,,szar társadalomra", amit te is alkotsz lényegében
2015. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
86%

"Mért nem lehet a melegeknek gyereke?"


Mert két férfinak - olyan biológiai okokból, amivel nyilván tisztában vagy 19 évesen - nem lehet közös gyereke.


Azt szeretted volna kérdezni, hogy Magyarországon miért csak házaspárok vagy egyedülálló emberek fogadhatnak örökbe gyereket a jelenlegi jogi szabályozás szerint?

2015. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Magyar országon nagyon elitélik a melegeket is nem hogy a gyerek vállalást csak nem tudom mért

Mitől jobb ha valakinek van egy alkoholista apja aki veri az anyát

(Ez csak példa)

Szerintem egy meleg pár jobban figyel a gyerekére mint egy normál pár

Van egy leszbikus pár ismerősöm 4 éves a gyerekük és semmi baja

Nincs meg zavarodva 2 mamitól

2015. aug. 1. 10:25
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy homoszexuális pár gyereket szeretne, akkor az nekik küzdelem, így nincs az, mint egy hetero párnál, hogy hopp becsúszik. Náluk nem egy hóbort, hanem igenis AKARJÁK azt a gyereket. Ez a különbség egy meleg pár és egy hetero pár között. Arról nem is beszélve, hogy ha a gyereknek férfi és női példa kell, akkor az a sok egyedül nevelkedő gyerek valószínűleg mind sérült? Nem is értem, hogy gondoljátok... szerintem inkább legyen egy gyereknek két anyja/két apja, minthogy olyan körülmények között nőjön fel ahol lehet, hogy van anya is meg apa is, de apa mindennap hullarészegen jön haza, esetleg megerőszakolja a saját gyerekét, plusz agyonveri anyát, aki ez ellen semmit nem tesz, sőt, esetleg még depressziós is lesz és vagdossa magát vagy egyéb.
2015. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Szergej55 ***** válasza:
40%
Nem azért a két forintért, de Magyarországon én a meleg témát csak akkor hallom, amikor felvonulás van, vagy azzal kapcsolatban valami, soha máskor. Én egy ember sem ismerek, akit a nemi identitása miatt kiutáltak valahonnan, netán üldöznek. Inkább azt veszem észre, hogy ha valakiről kiderül, és az illető nem feltűnősködik, tehát természetesen viselkedik (nagyjából ilyen mindenki, ha jól tippelem), akkor elfogadják, és nem csesztetik ezzel.
2015. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már nem kell pasi ahoz, hogy gyereked legyen. Meg örökbe is fogadhattok egyet. De a gyereknek szüksége van egy apára és egy anyára. Nem pedig 2 anyára. Én meg bolondulnék ha 2 anyám lenne. MEg a gyereknek is ciki lenne amikor megkérdezik tőle, hogy hol van apu és azt kell mondanija, hogy neki 2 anyja van miközben mindenki másnak van apja, kivéve ha nincs. Ilyenkor ne azon akadj ki, hogy a melegeknek miért nem lehet gyereke, hanem gondolj bele abba, hogy a gyereknek az milyen lenne.
2015. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, csak akarni kell.


A jelenlegi törvény nem tiltja hogy ketten gyereket vállaljatok, csak nem adja meg azokat a kedvezményeket, amiket a heteró családoknak.


Ismerek olyat, akit Magyarországon, meleg pár nevelt föl. Teljesen normális, kiegyensúlyozott felnőtt lett belőle.

Ismerek olyat is, akit elvált szülők neveltek, úgy hogy az egyikük új párja azonos nemű. Ő az egyik legjobb barátom, imádja a szüleit (mind a hármat, mert annak tekinti őket).


Ezek a dolgok történtek húsz, huszonöt, harminc, száz, ötszáz éve is, csak ezek a családok nem élveztek annyi biztonságot mint a hagyományos két ellenkező nemű szülős modell. De ugyanakkor a csonka család is viszonylag új, 60 éve még ugyanolyan küzdelmes mostohaélete volt egy egyedülálló anyának, mint most egy meleg családnak. Ez is változni fog, eltelik pár évtized, és a kutyának nem fog feltűnni.

2015. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
8%
A gyereknek kicsi korában az a legfőbb viselkedésminta, amit otthon a családjától lát. Ez alapján józan ésszel egyértelműen belátható, hogy akit b_zik vagy leszbik nevelnek, az jóval nagyobb eséllyel lesz saját maga is b_zi vagy leszbi, mivel ezt látja otthon.
2015. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!