Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem vagyok leszbikus. De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok leszbikus. De akkor ez mi? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy hetero lány vagyok.Pár hete az egyik legjobb barátnőmmel volt szexuális álmom,előjáték és szex is.Azóta mindig amikor találkozunk egy furcsa érzés fog el,ami kicsit olyan mintha a rajongás.Az tudni kell hogy nagyon sok időt toltunk el együtt, főleg így nyáron szóval elég kínosan érzem magam sokszor, egyszer rá is kérdezett hogy ez mi mondjam el mert zavarja. Elmondtam neki őszintén az álmom,de nem akartam utána már erről beszélni, de kérte hogy részletezzem. Azóta feltűnt hogy többször is véletlen hozzámér,megsimogatja a lábam stb..Nem vagyok leszbikus,de vonz..mit tegyek?

2015. júl. 27. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biszex vagy. :D
2015. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Más lány egyáltalán nem vonz,csak Ő.
2015. júl. 27. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiség számít.
2015. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
csak az érdeklődés van benned :D ha még nem voltál lányal
2015. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hetero nem vagy. Inkább biszex.

És azért gondolom ezt, mert ha mondjuk csinálnátok a barátnőddel egy görbe esetét, innátok némi alkoholt, ami köztudottan oldja a feszültséget és felszabadultabban érzed magad és a barátnőd tovább is menne, mondhatni teljesen, akkor te szépen meg is tennéd!:) Tapasztalat!:)

2015. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vállald be
2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biszex hajlamaid vannak. Nőknél ez nem ritka...

döntsd el, hogy mit szeretnél.

2015. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az van, hogy egy hülye álom miatt meghülyültél. ilyen egyszerű. :)
2015. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is olvastam ezt, hogy "más lány nem vonz, csak ő".. Nem a mennyiség számít, más is írta. Lehet, hogy 2-3 év múlva már más lány is be fog jönni.
2015. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Fiatalkorban még nincsenek határozottan meg a nemi jellegek, még ha most úgy is érzed, hogy a legjobb barátnődet szereted, ez a későbbiekben még változhat, nem kell megijedned. Ha viszont nem változik, és szereted a fiúkat meg a lányokat is, akkor sem szakad össze a világ :). Szerintem viszont ne kezdj ki a legjobb barátoddal, mert ha össze is jöttök, később viszont szakítotok, az elég sok kínos pillanathoz és találkozáshoz vezethet.
2015. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!