Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam a barátaimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátaimnak?

Figyelt kérdés
16 vagyok és már 2013 óta tudom, hogy meleg vagyok. Szeretném elmondani a legjobb barátaimnak (négy lány), mert úgy érzem most, hoy van köztünk egy vékony fal ami nem engedi nekik, hogy tényleg ismerjenek. Félek viszont, hogy itthagynának. Szükségem van rájuk és nem tudom mi lenne velem nélkülük. Vélemény? Szerintetek inkább maradjak a mostani állapotnál és élvezzem a társaságukat vagy kockáztassak?

2015. júl. 26. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kockaztass :) ha a barataid akkor megertoek lesznek
2015. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Szépen lassan mondd el mindegyikőjüknek, kezdd azzal, akitől a legtávolabb érzed magad. Akkor tudsz viszonyítani, hogy fognak reagálni a többiek. Viszont szerintem személyesen és négyszemközt mondd el nekik, ne egyszerre.:)
2015. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2015. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Szerintem, ha elmondom, akkor egyszerre mondom el nekik, mert úgy érzem az könnyebben menne. Az a baj, hogy csak 1 éve ismerem őket és nem tudom, mennyire lehet erős egy ilyen "friss" barátság.

#3: értékelem az Ally Hills-es videót!:D

2015. júl. 26. 23:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vékony fal? Ingrid-videó? :D

Komolyra fordítva szerintem azt kell mérlegelned, hogy legrosszabb esetben mi történhet. Mi van, ha nemcsak hogy nem bizonyulnak elfogadónak, de egyenesen kiakadnak, esetleg elmondják olyanoknak, akiknek te nem szeretnéd? Ha egy kis reális gyanúd is van arra vonatkozólag, hogy a barátnőid megtennék ezt, inkább ne mondd el.

Az is egy megoldás, ha egyesével mondod el nekik. Csak ne hagyj túl sok időt köztük, mert az olyan hülyén jön ki, hogy a fél csapat már tudja, de mivel a másik fele még nem, mindenki minden szavára kínosan ügyel, nehogy elszólják magukat.

2015. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok még most sem mondtam el egyik barátnőmnek sem mert van köztük homofob meg aki konkrétan fél a leszbiktől, elakartam mondani csak beszélgettem velük a témába és túl rossz volt a véleményük :DD de el szeretném én is mondani a közel jövőbe de egyenként :P
2015. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, Ingrid tökéletesen megfogalmazta ezt a fal dolgot. :) négyőjük közül egynél szinte biztos vagyok benne, hogy támogatna, egyikőjüknél viszont tudom, hogy kicsit homofób, kettő lánynál meg nem tudom mi a véleményük. Egy régi barátom tudja, az unokatesóm és a párja illetve anyu. Eddig mindenki támogatott, csak hát ők régóta ismernek. Ismét köszi a válaszokat és kedves ötödik sok szerencsét, ha bevállalod! :)
2015. júl. 27. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el nekik. Már kicsit más világot élünk, mint mondjuk 10 éve. Ha értelmesek, el fogják fogadni, ezzel együtt rengeteg új közös témátok lehet, illetve a legtöbb lány szeretne magának egy meleg fiúbarátot. :) Nekem az összes barátom tudja már, fiúk, lányok egyaránt, soha nem bántam meg. 20/f/m
2015. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy barátnőm tudja a legjobb barátnőmnek el sem mondtam még..

Majd akkor fogom ha kapcsolatom is lesz.

de szerintem mindenképp mond el:)


14L

2015. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meleg fiú barátot lehet, na de meleg lányt? :) köszönöm a támogatást/válaszokat!:)
2015. júl. 27. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!