Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki úgy lett leszbi, hogy elege lett a pasikból?

Figyelt kérdés
Vagy mindig is csak a lányokhoz vonzódtatok?
2015. júl. 12. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert neked eleged lett a pasikból?
2015. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőhöz vonzódtam alapjában véve, de mióta voltam egy nővel ... Nagyon nagyon lecsökkent a férfiak iránti vágyam. Aztán persze ezen az oldalon is összeolvasott dolgok, meg a valós tapasztalataim alapján, teljesen kiábrándultam belőlük. Most má egyáltalán nem mozgat meg egy pasi.
2015. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen az nem leszbikus, hanem kiábrándult.
2015. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Az csak egy hülye sztereotípia, hogy a leszbikusok azért szeretik a nőket, mert csalódtak a férfiakban (nyilván van egy-két kivétel). Persze ezen nem csodálkozom, a nők szexualitását nem nagyon szeretik komolyan venni, állandó szégyenben és bűntudatban akarnak tartani minket. Sok férfi annyira nagyra tartja a farkát, hogy az már röhejes, sokszor láttam itt a Gyakorin olyan alpári kommenteket, hogy felforr bennem a düh. Pl ilyen: "Csak egy jó b#sz*s kell neked, és máris heteró leszel."


Én mióta az eszemet tudom, nőkhöz vonzódom. A férfiakat meg unalmasnak és rondának tartottam (mármint szexualitás és kinézet szempontjából).


*Thomasina*

2015. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség

Persze nem azt mondom hogy nincsenek ilyenek,mert biztosan vannak,de általában nem attól lesz valaki leszbi,mert elege lesz a pasikból

Lehet hogy unod hogy a pasik folyton átvágnak de attól te még nek fogsz a nőkhöz vonzódni

Leszbinek lenni nem egy döntés

Bennem fel sem merült soha hogy az lennék,aztán egyszer csak beleszerettem egy lányba

Úgy,hogy előtte volt már barátom de nem elegem lett belőle,egyszerűen csak nem éreztem jól magam abban a kapcsolatban

Szóval valaki nem attól lesz leszbi hogy megelégeli a fiukat :)

16/LL

2015. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D

Mi az, hogy elege lesz a pasikból? Annyi ember szajkózza, nem tudom, honnan jött ez? Bődületes baromság. Egy nemből nem lehet "kiábrándulni". Kérdező, biztos te is összeakadtál már olyan ellenkező nemű személyekkel, akiktől a hajad égnek állt, te kiábrándultál? Vagy azok a szerencsétlen nők, akiket bántalmazott a barátjuk, férjük? Ők miért nem "ábrándultak ki"? Egyszerű, azért, mert ilyen nem lehetséges.

2015. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!