Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok: milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok: milyen érzés a 69-es póz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, csak nagyon összeszokott párok között működik. Jó lenne, ha valóban lányok írnának, akiknek tényleg van tapasztalatuk.

2015. febr. 2. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az csak eleinte tetszett annyira.

Nem tudom miért, később már annyira nem is igényelte egyikünk sem.

Mondjuk a párom annyira jól csinálta, hogy én semmire nem voltam képes közben :D

De valami miatt ez úgy...elhanyagolódott.

Sokkal jobban szerettük, ha hanyatt feküdt egyikünk, és a másik nyalta, meg minden egyéb.

2015. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok,de nekem az úgy nem jött be. A barátnőm hagyat fekszik és úgy nyalom,majd csere.
2015. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Mi szeretjuk, jol jon amikor mar egyikunk se bir magaval :) :3


17/l/l es 19/l/l

2015. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb mert ha egyikünk nagyon jól csinálja akkor a másikunk nem foglalkozik a partnerrel :). Jobban szeretjük amikor egyikünk hanyat fekszik és úgy csináljuk :) 16/L
2015. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sosem kedveltem ezt a pózt, mert nekem nagyon személytelen. Szeretem látni a partnerem arcán, hogy élvezi, ezért inkább a klasszikus verziónál maradok. :)


27/nő

2015. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleinte nem szerettük, de aztán kialakult, hogy hogy kényelmes szóval azóta mi nagyon szeretjük, szerintem nem kicsit izgató póz :)

Imádom mikor úgy megy el a barátnőm :)


20/L/L

2015. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősen függ a hangulattól, mi olyankor szoktuk csinálni, amikor nem csak egy gyors kielégülésre vágyunk és már nagyon fel vagyunk tüzelve. Egy átlagos összebújós alkalommal, kissé fáradtan jobb a hagyományos te-engem, aztán én-téged felállás.

25l

2015. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!