Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi lehet ez az erzes? Biszexua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az erzes? Biszexual lehetek?

Figyelt kérdés

Szoval 19 eves lany vagyok es egesz eddig csak fiu barataim voltak (mostIis van) de mar buliban csokoloztam egy leszbikus lannyal, elveztem addig amig ram nem fekudt (ruha volt rajtunk) de ugye nem ereztem a "kemenyseget" ami ott letr volna ha sraccal l3ttem volna, es ez valahogy kizokentett a nagy csokolozasi rohambol. Plusz ha latok (pl egy video klipben) furdoruhas szep lanyokat akkor erzek egy bizsergest a puncimban, es igen ilyenkor tobbszor is "megneztem" es teljesen nedves lettem. Megnezem a lanyokat az utcan. A baratom haverjai mindig mondjak baratomnak, hogy tok mazlista mert ha az egyik elkezd beszelni egy lanyrol es a baratom megemliti , hogy igen igazad volt nagyon dogos akkor nem hisztizek be hanem enis elkezdem "elemezni" azt a lanyt, hogy azt a k.va milyen jo segge van, vagy ahhhh azok a mellek stb..,

A baratomat szeretem, boldog vagyok. Csak ez az erzes egyre erosebben nol bennem. Lehet , hogy biszex vagyok? Vagy csak kivancsisag?

Elore is koszi a velemenyeket!



2013. nov. 3. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Most lattam egy masik hasonlo kerdest is kiirva! Csak szolok mielott itt nekem estek , hogy 1000 kiirok 1 kerdest , hoyy azt nem en irtam ki.
2013. nov. 3. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Nem érzel keménységet" hát nyilván nem, mivel nő volt, na de szerintem csak kíváncsiság az egész, bár ahhoz képest hogy 19 éves vagy elég érdekes a helyesírásod, néhol kicsit nehéz volt kibogozni mit is akarsz. amúgy meg nagyon egyszerűen meg tudhatod magadról mi vagy. Lánnyal is tudnál szexuális kapcsolatot létesíteni? mert ahogy leírtad azt vettem ki belőle hogy nem, úgy meg tuti nem vagy biszex
2013. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt nem tudjuk neked megválaszolni :)

puding próbája az evés


19/N

2013. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen sanszos egy kis bi hajlam.Ilyen idős korra már álltalában kialakul a sexuális orientáció.
2013. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen belefér a lányok iránti érdeklődés is és egy-két kalandot be is vállalhatsz. Ja és nagyon szerencsés a barátod :D

19F

2013. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!