Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kavartam pár barátnőmmel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam pár barátnőmmel. Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
vagy csak biszexualitás?nem vonzódom hozzájuk meg semmi csak be voltunk rúgva és csókolózni akartunk és így együtt.viszont a fiúkat szeretem teljes mértékben!

2013. jún. 27. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:
*biszexuális
2013. jún. 27. 22:24
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a KAVARÁS szót felejtsd el, mert cikibb mint ha leszoptál volna 3 lovat.
2013. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a fiúkat szereted, akkor nem. Gondolom mindenkivel előfordulhatnak ilyen kis kalandok, főleg alkohol hatása alatt.
2013. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fene tudja, ezt neked kell eldöntened...
2013. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, nem leszel ennyitől leszbikus.
2013. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, nem leszbikus.
2013. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy sem leszbikus, sem biszexuális. Nem vonzódsz hozzájuk, te is mondtad. Szerinted mitől ferdehajlamú valakit? Nem kötözködni akarom, de most komolyan..
2013. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 My Conserve ***** válasza:

Leszbikus semmi esetre sem vagy, azt már észrevetted volna. Lehet, hogy biszex vagy, ez ennyiből még nem derül ki. Majd az idő eldönti, ne aggódj miatta.


Menj szépen továbbra is bulizni, fiúkkal meg lányokkal csókolózni, ahogy eddig. Aztán majd eldöntöd, hogy jobb-e valamelyik nemmel, és ha igen, melyikkel.

2013. jún. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is csináltam heccből, és nem érzem magam annak
2013. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye is vagy. Én ha bepiáltam annál inkább az ellenkező nemet hajtottam. Persze nem mindenki normális.
2013. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!