Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kinek hogy fogadták otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy fogadták otthon mikor bevalotta, hogy leszbikus/meleg/biszexuális?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Egy volt haveromat kitagadta az apja és az anyja.

Azóta a mekiben gyűjt pénzt a fősulira.

2013. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
az durva
2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

nem hogy valami rendes szakmát tanulna, minthogy diplomával dolgozzon egy multinak egy irodában...


nnooooormális?!

2013. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En 17 eves korom elejem fogartam el magam, persze mindig is tudtam,hogy mi a helyzet. Most 19. evemet toltom. A szuleimnek (nagymamanak es anyukamnak) kb 2-3 honapja mondtam el. Megtalaltam az igazit, akivel elso pillanattol kezdve imadjuk egymast es olyan, mintha mindig is ismertuk volna egymast, szoval egy csoda :). Par het mulva osszekoltozunk es hivatalosan is osszekotjuk az eletunket.

De a lenyegre terve a szuleim nagyon jol fogadtak, semmi sem valtozott, nem volt bennuk egy szemernyi negativ hozzaallas sem. Azota mar be is mutattam a parom a szuleimnek.

Nos, roviden ez az en sztorim :) en szerencses vagyok a szuleimmel, mert sohasem volt olyan hogy cserben haytak volna akar egy pillanat erejeig is.

19/F

2013. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem idáig még csak a közeli barátaim és az osztályomból tudják jó páran, furán is derült ki pár ember számára, nagyon nehezemre esett elmondani pár embernek, de aki idáig tudja, meglepően jól fogadták, és a viszonyunk sem változott, és ez engem tényleg nagyon meglepett. sokkal rosszabbra számítottam. szüleim elé még nem tudtam kiállni, de már nagyon tervezem a közeljövőben, pár hét múlva remélhetőleg lesz rá alkalom.


17/l/l

Bp.

2013. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!