Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nő vagyok, és vonzódom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, és vonzódom egy másik nőhöz. Hogy tegyem helyre az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja új munkaerő érkezett a munkahelyemre egy nagyon jó fej lány személyében.A területi vezető vette fel,de mivel a boltvezető én vagyok,így közvetlenül az én beosztottam. Nem vagyok az a diktátor típusú főnök,szeretem,ha jó a hangulat,és közben megy a munka,így rögtön beszédbe is elegyedtünk vele.Hamar beilleszkedett,és a társaság lelkévé vált.Egyre többet beszélgettem vele kettesben is,ráadásul reggelente is sokszor együtt megyünk munkába,mert kiderült,hogy pár sarokra lakunk csak egymástól.

Egyre jobban magával ragad. (Ő egyébként leszbikus,ez már kiderült a beszélgetéseink során. Nem reklámozta,csak gyanús volt,így rákérdeztem,ő pedig nem tagadta).

Szóval már-már baráti viszony kezd kialakulni köztünk,én viszont az utóbbi hetekben azt hiszem,még többet érzek. 3 éve stabil párkapcsolatom van a jelenlegi párommal (férfi!),soha előtte (eddig) nem gondoltam ÚGY egy nőre sem.Most viszont teljesen meg vagyok zavarodva,ez a lány elcsavarta a fejem.Nagyon laza,eszméletlenül jó szövege van,intelligens,abszolút nem egy átlag bolti eladó.Minden nap elkápráztat valamivel.Pl mikor megemlítettem neki,hogy egyszer szeretnék eljutni Argentínába,ő rögtön sorolta a látnivalókat,az éghajlati viszonyokat,stb... Elképesztően nagy a lexikális tudása,és engem is gondolkodásra ösztönöz,rejtvényeket hoz nekem,gondolkodtató feladványokat.Egyszerűen kiragad a szürke hétköznapokból.

Munka után is ezeken töröm a fejem,és közben RÁ gondolok. Hiába van ott mellettem a párom,én azt képzelem,hogy ezzel a lánnyal vagyok.

Pár napja kettesben maradtam vele az irodában,és remegni kezdett a gyomrom,izzadt a tenyerem,azon kaptam magam,hogy azt képzelem,bár megcsókolna.

Mit tegyek? Nem tudom,mi ez az érzés. Hogy küzdhetném le?



2013. ápr. 18. 11:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hasonló helyzet ütötte már fel nálam a fejét, én elmondtam a barátomnak, aki erre akkor nem igazán vett komolyan. Aztán egy bő fél évig még gondolkodtam a dolgon, végül talán az idő eltelte miatt maradt minden a régiben.


Nehéz.

2013. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

én segíthetek, helyre raklak! :)

komolyra fordítva a szót: valószínűleg egy eddig rejtett, és most felszínre törő biszexualitásról van szó.

2013. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

2! igaza van

nézd elég nehéz, de valameddig fogod bírni, amíg talán le nem fekszel vele, ezt Neked kell eldönteni

2013. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem feküdhetek le vele! (Bár ez a veszély egyelőre azt hiszem,nem fenyeget). Azt sem tudom,hogy ő mit érez,vagy érez-e egyáltalán valamit irántam. Elég nyitott személyiség, a többi munkatársunkkal is közvetlen.Csak mintha mi méginkább egy hullámhosszon lennénk. Az is lehet,hogy csak bebeszélem magamnak.

Nem tudom... :(

2013. ápr. 18. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csókolóznál vele,utána lanyhább lenne az érdeklődésed.Nem vagyok leszbi,2-3szor fordult elő velem hogy csókolóztam egy csajjal,ez ki is elégített,szexuálisan már nem érdekeltek volna.Elég egy mondat,nem kell kerülgetni a kását :szeretnélek megcsókolni.Nem fog nemet mondani :) Utána pedig magadat vizslatni,hogy vágysz-e még többre.Ha igen,és még érzelmileg is kötődsz hozzá,akkor abból még kapcsolat is lehet a végén.
2013. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el munkán kívül valahova! Hisz azt mondtad,baráti a viszony,így szerintem ez simán belefér.Nem kell nagy dologra gondolni,akár nem is kell előre megszervezni,csak munka után egy mekizés,vagy valami ilyesmi... Csak hogy lásd,a melón kívül (vagy amikor épp nem oda igyekeztek) hogy viszonyultok egymáshoz.Ha még akkor is odavagy érte,és esetleg ő sem közömbös irántad,akkor nagyon el kell gondolkodnod,mi mennyit ér meg neked. De ha ilyen egyáltalán felmerül benned/nálad,akkor semmiképp ne fojtsd el,ne küzdj ellene! Még most ragadjon magával a vágy,ne pár év múlva két gyermekes anyukaként!
2013. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy velem is ez volt. Vagyis úgy, hogy soha nem érdekeltek a nők, mondjuk meg sem fordult a fejemben egészen addig, amíg nem találkoztam egy leszbikussal. És beleszerettem. Akkor úgy gondoltam, hogy az ember nem a nembe szeret bele, hanem a személybe, és amúgy nem vagyok leszbikus, csak valahogy volt egy ilyen az életemben. Lehet, hogy nálad is ez van. De az is lehet - bár nem tudom, hogy hány leszbikussal találkoztál eddig az életedben - hogy csak azért vonz, mert valami új. És mivel tudod, hogy ő nyitott lenne rá (mivel leszbikus), ezért érzed azt, hogy ki kéne próbálni. És ezért mivel jó a személyisége is, valahogy az jön ki belőle, hogy úgy érzed beleszeretsz.

De az is lehet (nálam utólag ez derült ki), hogy ez kellett ahhoz, hogy elő tudjon törni valamiféle rejtett biszexualitás. És akkor valóban lehetne vele kapcsolatod. De szerintem várj még vele egy kicsit, a párod miatt. Ha nem múlik az érzés, és a párod felől pedig csökken, akkor lehet át kéne gondolni a dolgokat.

2013. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez annyit jelent, hogy biszexuális vagy. Nem nagy dolog... de ha a barátod jelenlétében is rá gondolsz, akkor gondold át, hogy fontos-e egyáltalán neked ez a barátod, mert úgy tűnik te inkább a lányon agyalsz. Lehet jobb lenne, ha próbálnál utalni rá, hogy tetszik neked, stb, meglátni a reakcióját. Ha ő is benne lenne, akkor akár lehet köztetek kapcsolat is... A barátod meg felejtsd el, ha nem is igazán érdekel... felesleges csak azért belemenni egy kapcsolatba, hogy legyen valami.
2013. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha leszbi akár dughattok is.. Amúgy biszexuális vagy. Valld be neki,szerintem ő is vágyik rád.:)
2013. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező! Hogyan folytatódott a dolog?
2019. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!