Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nő vagyok, és vonzódom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, és vonzódom egy másik nőhöz. Hogy tegyem helyre az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja új munkaerő érkezett a munkahelyemre egy nagyon jó fej lány személyében.A területi vezető vette fel,de mivel a boltvezető én vagyok,így közvetlenül az én beosztottam. Nem vagyok az a diktátor típusú főnök,szeretem,ha jó a hangulat,és közben megy a munka,így rögtön beszédbe is elegyedtünk vele.Hamar beilleszkedett,és a társaság lelkévé vált.Egyre többet beszélgettem vele kettesben is,ráadásul reggelente is sokszor együtt megyünk munkába,mert kiderült,hogy pár sarokra lakunk csak egymástól.

Egyre jobban magával ragad. (Ő egyébként leszbikus,ez már kiderült a beszélgetéseink során. Nem reklámozta,csak gyanús volt,így rákérdeztem,ő pedig nem tagadta).

Szóval már-már baráti viszony kezd kialakulni köztünk,én viszont az utóbbi hetekben azt hiszem,még többet érzek. 3 éve stabil párkapcsolatom van a jelenlegi párommal (férfi!),soha előtte (eddig) nem gondoltam ÚGY egy nőre sem.Most viszont teljesen meg vagyok zavarodva,ez a lány elcsavarta a fejem.Nagyon laza,eszméletlenül jó szövege van,intelligens,abszolút nem egy átlag bolti eladó.Minden nap elkápráztat valamivel.Pl mikor megemlítettem neki,hogy egyszer szeretnék eljutni Argentínába,ő rögtön sorolta a látnivalókat,az éghajlati viszonyokat,stb... Elképesztően nagy a lexikális tudása,és engem is gondolkodásra ösztönöz,rejtvényeket hoz nekem,gondolkodtató feladványokat.Egyszerűen kiragad a szürke hétköznapokból.

Munka után is ezeken töröm a fejem,és közben RÁ gondolok. Hiába van ott mellettem a párom,én azt képzelem,hogy ezzel a lánnyal vagyok.

Pár napja kettesben maradtam vele az irodában,és remegni kezdett a gyomrom,izzadt a tenyerem,azon kaptam magam,hogy azt képzelem,bár megcsókolna.

Mit tegyek? Nem tudom,mi ez az érzés. Hogy küzdhetném le?



2013. ápr. 18. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet már összeköltöztek:D
2019. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!