Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy gondolkodnak a leszbikusok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolkodnak a leszbikusok?

Figyelt kérdés

Adott egy leszbikus, aki egész életében leszbi volt(nem

volt hetero korszaka) aki a cuki leszbiket szereti.

Muszáj választania:

-vagy egy vonzó férfival fekszik le

-vagy egy visszataszító leszbivel(nem büdös, de egyáltalán nem vonzó)


Hogy dönt ebben az esetben egy leszbikus?

Én hetero pasiként bármilyen nővel előbb lennék, mint férfival.



2013. ápr. 10. 23:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9#


1. Igen, ez az, amiben nem

voltam egyészen biztos.

2. Ezzel nem mondtál újdonságot.

Kérdésemben viszont ki van kötve, hogy MUSZÁJ választani.

3. ld. 2. válasz

4. Persze, de itt az elvi döntésről van szó, hogy képesek lennének-e férfival együtt lenni.

2013. ápr. 11. 15:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel te is megdugathatnád magad pasival. Ugyan az.
2013. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
"Én hetero pasiként bármilyen nővel előbb lennék, mint férfival."
2013. ápr. 11. 20:29
 14/17 anonim ***** válasza:

"Én hetero pasiként bármilyen nővel előbb lennék, mint férfival."


Egy leszbikus, bármilyen nővel előbb lenne, mint férfival!


Amúgy mégis miből gondolod, hogy egy leszbikus lefeküdne egy pasival? Melegként én se feküdnék le egy nővel se. A leszbikusok se szexelnének férfival.


23 meleg F.

2013. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csak két választás van. Ha más lehetőség nincs, inkább segítek magamon.

Még elvből sem fekszem le olyannal, aki nem vonz - sőt, nekem annál több kell: érzelem.

Tudom ez a férfiak többségének felfoghatatlan.

2013. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A szex kommunikáció, nem mesterség

A szex több annál, minthogy jó mesteremberek vagyunk. A szex lényege a kommunikáció. Amit közlünk, abban a tapasztalatban van részünk. Ha nem szeretetet közlünk, akkor nincs is részünk szeretetben. Ha a szexben csak a kikapcsolódás és az igényeink kielégítésének egyik formáját látjuk, akkor nagyon alacsony szinten tartjuk a szexet az életünkben. Ha a szexszel kapcsolatos energiánk azt sugározza, hogy ez olyasvalami, amitől tiltottak, akkor a tiltott gyümölcs izgalmában lesz részünk, de, ha nem lépünk túl a tabu megszegése nyújtotta izgalmon, akkor a szexet az első szintjére korlátozzuk, és elmulasztjuk mindazt, amiben részünk lehetne.

A szex a kapcsolatteremtés és a kommunikáció erőteljes módja. Mivel a kommunikáció az egyik legjobb gyógymód, a szex is hatásos módja annak, hogy túllépjünk a hatalmi harcokon és elinduljunk a partnerünk felé. Átsegít a nézeteltéréseken, és a valóság, a szövetség és a felszabadultság új érzetét nyújtja. A kommunikáció gyógyít, és elmulasztja a fásultságot. A szex is képes erre, feltéve, hogy több, mint egyszerű fizikai aktus. A szexnek van érzelmi és szellemi töltete is, a szexben kapcsolódunk a társunkhoz, és megismerjük őt. Teljes mértékben adunk neki és kapunk tőle. Teljes szívből örömünket leljük benne.

Chuck Spezzano

2013. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hm,és mitől lesz visszataszító egy nő?

Nekem,leszbikus nőként (vs. emberként) feltételezésem szerint mástól,mint a szomszéd Mariskának, az x. számú embernek a villamoson vagy Neked.

2014. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!