Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gondolkoztat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gondolkoztat, hogy szeretném kipróbálni lánnyal is, legalább az életemben egyszer. Hol keressek lányt/nőt akivel kipróbálhatnám? 28/L

Figyelt kérdés
családos vagyok...

2012. dec. 18. 14:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
társkereső oldalak
2012. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Társkereső nem jó, nyoma marad. Igen, fontos, családos vagy, ezért nem szabad, hogy bármi nyomot hagyj magad után a neten. Menj el valami bárba legjobb barátnővel.
2012. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát, én mondjuk a vagy nyitott kártyákkal vagy sehogy híve vagyok. Se a csajjal se a férjeddel ne szórakozz. A netes társkeresők tele vannak ilyen hirdetésekkel, és még nem is kell kitenni az arcod a netre, elég ha egy szimpatikus lányak küldöd csak el.
2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az baj lenne ha a férjed tudna róla? Vagy esetleg bevennétek egy lányt harmadiknak?
2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Prosti lányokhoz kell menned. Olvastam már ilyet, hogy felnőtt nőt nagyon érdkelet a téma, és szivesen belekostólt volna a punciba. Sehol nem talált ilyet, de végül prostilány,háznál fogadós, igényes féle tiszta féle segített a gondján. De úgy kell keresned,hogy biszexuális beállítódottságú legyen, vagy telefonon egyeztetni, hogy mit szólna hozzá ha. Igazából a prostilányok zöme idegenkedik a saját nemüktől ,főleg férfiakat várnak, de vannak bevállalósabb lányok is ,akik pénzért szivesen megsímogatnának téged is. Szerintem ez a legdiszkrétebb módja a "kipróbálni" nak. Meg ezek a lányok azért jól is néznek ki.
2012. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nőnek prostit fogni sokkal nehezebb, ritkán vállalják.
2012. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A férjem 100% hogy nem menne bele, és az is, ha kiderülne vége lenne a házasságunknak. De 10 év után már kezdem unalmasnak érezni az itthoni szexet meg világ életemben izgatott a két lány dolog...örömlányhoz biztosan nem mennék el, csak egy egyzserű de igényes lányt kellene találnom.Nem cvsak arra vágyom, hoyg ő kényeztessen, ,én is szeretnék neki örömet okozni:)
2012. dec. 18. 15:25
 8/20 anonim ***** válasza:
szexrandi pont hu
2012. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Zsazsa92 ***** válasza:

Merre laksz?

20/L

2012. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mondjuk velem ;)
2012. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!