Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 15 évesen kipróbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 15 évesen kipróbálhatnám a tampont?

Figyelt kérdés
Attól félek átszakítanám a szűzhártyám..amilyen sikeres vagyok nekem sikerülne.Mekkora erre az esély? Nem túl korai?Mit gondoltok?
2012. júl. 26. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta menstruálsz! én is 15 vagyok nekem már 3 és fél éve van meg és már használok tampont! nem fájdalmas, szerintem nem kell félned!
2012. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 éve
2012. júl. 26. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye embereket te jó isten. Riogatják egymást a tamponnal. Nekem is volt már szerencsém ilyen barátnőmhöz -.-. Nos én 3 éve menstruálok,és a 2.hónaptól tampont használok. Hogy szakítaná már át a szűzhártyádat? Ahhoz a duplájának kéne lennie. Az meg hülyeség,hogy attól függ,hogy mióta menstruálsz. Már a legelejétől kezdve is hazsnálhatod. Miért lenne korai? Nem dugni készülsz az isten áldjon meg. -.-
2012. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mar a legelsö menstruacio alkalmaval is lehet tampont hasznalni.

A szüzhartyan van egy lyuk, ami ilyenkor meg rugalmasabb. Azon atfer a tampon. De egyebkent a szüzhartya sportolas, vagy picit eröltetett mozgas közben is kiszakadhat. Szoval az hogy szüz vagy, attol meg nem biztos hogy megvan a szüzhartyad.

Nekem 13 evesen jött meg elöször, masodik havi mensinel mar normal tampont hasznaltam. Csak az elsö 1-2 alkalom kellemeten kicsit amikor kihuzod.

Normallal proballkozz, a mini semmit sem er, csak utolso napon. Aztan jöhet majd a normallnal eggyel nagyobb meret is. Azzal strandra is mehetsz. Vagy hosszab utra ahol nincs mosdo.

2012. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a második menstruációm óta használok tampont és sokkal jobban szeretem azt,mint a betétet.Ha tehetem,mindig azt használok inkább,persze egészséges kereteken belül.
2012. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld ki. Én is 15 voltam, amikor először kipróbáltam, és azóta nem is használok betétet. :)
2012. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem úszóedzés közbe jött meg először, úgy rákényszerültem, hogy kipróbáljam, mert nem mertem szólni a pasi edzőmnek, ez volt 3 éve, úgyhogy nem kell parázni, nem vészes, és ne ijedj meg, ha először fáj egy kicsit, majd megtanulod rendesen felhelyezni, ahogy neked jó

azóta csak alváshoz használok betétet, és még szűz vagyok, szóval semmi extra

sok sikert:)

15/L

2012. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze nyugodtan. Nekem 12évesen jött meg és már 13éves koromban kipróbáltam a tampont. Mondjuk rá voltam kényszerítve, mert nyaralni mentünk és pont akkor jött meg.:( Eleinte féltem a dologtól, de semmi baj nem volt. a szűzhártyád nem fog átszakadni. Használj először minit. Ha érdekel, hogy hogy kell betenni, akkor írj privátba. Nagyon szívesen segítek és válaszolok. Nők között ez nem kényes téma! :)
2012. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15 éves vagyok és 2 éve használok tampont. először lehet furcsa lesz de utánna megszokod.. nem fáj és sokkal magabiztosabb is vagyok mivel nem kell azon aggódnom mikor ázok át ;)
2012. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!