Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig tudtam kivenni a tampont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig tudtam kivenni a tampont, mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

most először raktam fel tampont, felrakni sikerült is, de egy idő után kellemetlen érzés lett, így inkább kivettem. de nagyon nehezen jött ki. lehet hogy rossz irányba húztam?

ezután már nem merek újra próbálkozni, nagyon fájt :S


2012. máj. 30. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy rossz irányba húztad ...?! Húzni csak kifelé tudod :/ Minél gyakrabban használsz tampont annál könnyebb lesz a felhelyezése és a használata. Szerintem csak idő kérdése és megszokod, nálam is így volt ;)
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószínű nem volt tele! slégan kell felrakni és akkor jó ha egyáltalán nem érzed hogy fent van. kísérletezz! akkor jön ki legkönnyebben ha tele van!
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert nem ázott át a vértől:)

ha átázott volna, akkor csak kicsusszant volna, mikor kihúzod:) várd meg, még átázik és utána vedd ki.

2012. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem szívott be elég vért még és idő előtt szedted ki, mert ahogy írtad, "kellemetlen volt".
2012. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert száraz volt és végigdörzsölte a hüvelyed.
2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a segítséget, akkor olyan napon próbálkozom majd, amikor erős a vérzés :)
2012. máj. 30. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
több méretben lehet kapni, ha alig van vérzésed vagy a mini vagy a normál. ha erős normál vagy szuper, így próbáld használni!
2012. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tampon nagyon egészségtelen...kényelem vagy egészség? A kérdés: neked melyik a fontosabb?? :)
2012. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!