Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Este véreztem ( még az ágy is...

Este véreztem ( még az ágy is olyan lett) beraktam egy tampont, és reggel kivettem, de szinte semmi sem volt benne. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Este a párom egy tárggyal elégített ki, lehetséges, hogy az sértette fel a hüvelyem, és attól véreztem? 7.én kellene megjönnie, de parázok nagyon, mert megszakításos módszerrel védekeztünk, és ebben én nem bízok :S Lehet ez a terhesség jele?
2009. aug. 3. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
terhesség jele nem lehet, főleg, hogy tegnap este történt a dolog.... Inkább a párod felsértett valamit. Ez nem játék...jól gondolom, hogy valami hétköznapi tárgyat dugott beléd, és nem vibrátort, vagy hasonlót??? Még jó, hogy felsérthetett valamit, irány a nőgyógyász, akár méhszájsebed is lehet!!!
2009. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem volt durva, sőt, még én is csináltam magamnak. Hétfő óta védezekünk megszakításos módszerrel, szóval nem csak tegnap este történt... Nődokihoz nem akarok menni
2009. aug. 3. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz menni,akk minimum elfertőződik,gennyes lesz és a legrosszab,h elpattkolsz. melyik a jobb?
2009. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy felsértett a párod! De ha nem vagy biztos benne, és dokihoz sem akarsz menni, akkor csinálsz egy tesztet reggeli vizeletből. De még várj vele egy pár napot, hogy kimutassa tutira. És ha pozitív, akkor muszáj lesz elmenni nődokihoz!
2009. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
itt nem is a megszakitásos védekezéssel van a baj, hanem, hogy valamit nem rendeltetésszerűen használtatok, és el is fertőződhet a sebed. Az egy dolog, hogy nem fájt, akkor amikor csináltátok, most mégis meg van az eredménye.... Ha meg nemi életet élsz, akkor egyébként is kell nőgyógyászhoz járni, ez alap.
2009. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csináltok, de nem akartok orvoshoz menni,hanem innét vártok gyógyulást... hogy a fenébe gondoljátok ezt kislányok? Máskor az menjen a hüvelyedbe, ami oda való és szerezhettél olyan hámsérülést hogy csak na. Ugyhogy nyugodtan menj nőgyógyászhoz, aki a szexhez nagylány, az viselkedjen nagylány módjára utána is és menjen el orvoshoz. Hidd el a nődoki ennél kacifántosabb dolgokkal is szembesül nap mint nap.
2009. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, oké, elmegyek este az ambulanciára, elöbb nem tudok :S ott gyógyszert is írnak fel? mármint antibébit
2009. aug. 3. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

jah, igen ott irnak fel

fogamzásgátló tablettát is a nőgyógyász irja fel

kotont pedig veszel a patikában.

2009. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. És nem ajánlott a legapróbb vérzésre is tampont használni!
2011. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!