Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap keszult el a protezisem...

Tegnap keszult el a protezisem. MA reggel kivettem, hogy megmossam, s felragasztottam, de ne tudtam pontosanfelrakni. S a masik gondom az eves teren van. Egyaltalan nem tudok vele enni. Valakitud segiteni, mit hogyan csinaljak?! Koszonomelore is

Figyelt kérdés
Tegnap huztak is, meg mielott felraktak, s kicsit meg faj. NEm lehet kesobbiekben bajom, ha most a kezdetekben (amig meg gyogyul, nem tudom rendesen a helyere " ragasztani
2009. nov. 14. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak olvastam ilyenről, hogy első napokban még kellemetlen lesz, plusz azt hiszem savanyú cukorkát ha szopogatsz az segít
2009. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia,nagyon aranyos vagy hogyvalaszoltal.Tenyleg jool esett koszonom.Tudod, mi volt a baj, tul sok ragasztot hasznaltam....

Savanyu cukorka??Hm...nem is rossz otlet..Mellesleg mar ugy mosolygok mint egy rohadt alma//):):):):)

2009. nov. 16. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!