Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetett ilyen? És hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ilyen? És hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Van egy netes oldalon egy fiú akivel meg akartam barátkozni de csak sima barátként meg segíteni mivel még kezdő azon az oldalon. Mondtam neki h én lány vok és jobban szeretek fiúkkal barátkozni. Ő erre azt mondta hogy elboldogul egyedül is és hogy nem bírja a lányokat... mondtam neki hogy tudok én fiús is lenni meg hogy szívesen lettem volna a barátja, de ha nem akarja...

erre ő mondta h ne hisztizzek, 17 éves és kicsit több esze van mint egy dedósnak, és hogy kopjak le!!


De mi baja lehetett, mikor csak jót akartam?

Help!

12/L

egyébként a korom nem mondtam meg neki


2012. máj. 15. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
bunkó és kész :D
2012. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyos voltál hogy így próbáltál vele ismerkedni,azonban két hibát is elkövettél,egyrészt aki már 2-3 és több évvel feletted járnak azok már bórzasztóan büszkék a korukra,ahogy észrevettem ilyenkor aztán nem számít hány emberen gázolnak át azt sivítozva hogy ők milyen roppant érettek... Szóval én csak jóindulatból mondom:a jövőben a legjobban akkor jársz ha a korosztályodból választasz barátot és inkább a lányok közt.Az idősebb pasik a legrosszabb választások ilyen szempontból!Őket érdekli legkevébé a lelkivilágod! (egy 25 éves férfi)
2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ez nem szerelmi kérdés csak áttették ide a kérdésem :S
2012. máj. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!