Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok mennyi ideig tudnátok várni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nagyon megelégeltem azt, hogy a legtöbb leszbi/ bi lány csak a szexet keresi.

Egy-max két hónapos laza kapcsolatok váltják egymást.

Pedig kedves lány vagyok, aki állítólag szép is és benne van sok hülyeségben.

Arra gondoltam, hogy ha legközelebb belekezdenék egy új kapcsolatba a szexet próbálnám kicsit halogatni, csak úgy tesztelésképpen. Ti mit gondoltok erről?



2012. nov. 29. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2012. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha te így szeretnéd....

szerintem heteró párkapcsolatban is sok az ilyen...

2012. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is leszbikus vagyok és teljesen egyetértek veled. Írhatsz nyugodtan privátba, ha gondolod, szívesen ismerkednék. :)
2012. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19/L (utolsó voltam:)
2012. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a melegeknél van így. Sajnos...

Ez egy generációs probléma (tisztelet a kivételnek). A fiataloknál ez most valahogy menő lett, hogy ilyen sűrűn váltják egymást. Ha rendes kapcsolatot keresel akkor ez jó ötlet lehet mivel így tényleg kiderül, hogy mit is akar a másik fél. A mai kapcsolatokban a szex áll a központban. Ami nem jó, persze nem azt mondom, hogy nem fontos, de... Az érzelmeknek kéne a nagyobb helyet betölteni!

Van olyan ismerősöm aki az éppen aktuális párját mindig 'cicának' hívja, nehogy összekeverje a neveket -.- Ez a szégyen, nem a zsíros kenyér...

2012. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azért nem csak a szexből áll egy kapcsolat. Én vártam már egy hónapot is a kiszemeltre és megérte. Sajnos a mai világ szexközpontú lett. Az igazi érzelmek hiányoznak a mai kapcsolatokból.
2012. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsazsa92 ***** válasza:

Én is ott szúrtam el az eddigieket,hogy engedtem nekik és már a második sőt! első randin szexbe torkollott az egész ismerkedés!:(

Mondjuk nem rajtam múlott leginkább,csak alkalmazkodó vagyok túlságosan is,és hagytam magam...na mind1 is

Én egyébként sokáig tudok várni.

20/L

2012. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt kapcsolatom, de az biztos, hogy nem mennék bele ilyen "szexeljünk egy kicsit aztán ne találkozzunk többet" kapcsolatba. xD Igaz, hogy én is úgy vagyok már vele, hogy ha végre eljönne velem valaki egy randira, akkor minél hamarabb szeretnék vele legalább simogatást meg ilyeneket, mert hiányzik a testiség és hogy valakit szeretgethessek... :$ DE akivel szexelek, azt nem hagynám el néhány hét múlva.

Ha Neked ez a tapasztalatod, akkor szerintem próbáld ki, hogy halogatod egy kicsit, hátha akkor találsz valakit, aki tényleg komolyan gondolja. ;)

2012. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem sem volt még kapcsolatom, de nem a "lista" elején an az ágy, szóval szívesen beszélgetek bárkivel :) (pl. 8. - hányéves vagy, honnan?)

16/l BP.

2012. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nehezen viselném, sőt szakítóok lenne. Hadd fejtsem ki.

Nem a szexre hajtok, nem is voltam soha senkivel. Ha szerelmes lennék, nem akarnék elkapkodni semmit. De ha a lány, aki szintén szeret, azért nem akarna velem lefeküdni, mert mások becsapták, csalódott lennék. Mármint egy bizonyos pontig sajnálnám, megpróbálnék segíteni neki feldolgozni, DE: ha már tudom, hogy ő is kívánja, de még így is önmegtartóztat, azt nem tudnám elfogadni. Ha valakit szeretek, abban megbízom, hát akkor ő se tesztelgessen. Szerintem ez megalázó mindkettőnk számára...

2012. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!