Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek a barátnőm leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm leszbikus?

Figyelt kérdés
már kb. 2 éve a legjobb barátnők vagyunk, de amióta szakított a barátjával nagyon megváltozott. Jó csaj de minden közeledést elutasít, és inkább velünk van mindig, amikor meg át jön hozzánk mindig meztelenkedik előttem, tegnapelőtt még be is feküdt mellém ruha nélkül. Barátom szerint biztos leszbi, és ha leszbi, akkor hogyan kezeljem a helyzetet?

2012. ápr. 11. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyald ki!
2012. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok otthon a melegkultúrában, de szerintem ez furcsa módja lenne az udvarlásnak.
2012. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

inkább infantilis.

tudtommal a buz-eránsok nem így udvarolnak.

és ha már ott volt melletted,akkor bepróbálkozott volna,de mivel ilyen nem történt,ezért csak simán tapintatlan és gyerekes.

2012. ápr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen alapon minden tesióra előtt egy kisebb orgia folyik az öltözőkben.
2012. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Christian Death ***** válasza:
48%
Hozd ossze a baratoddal, ha lefekszik vele is akkor nem leszbikus.
2012. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Állítsd le, mert ha nem, akkor egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy egymás punciját nyaljátok.
2012. ápr. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti nem így udvarolnék valakinek, ha bejönne...(leszbikus vagyok). Szerintem kicsit megőrült, amiért szakítottak a barátjával...nem tudja, hol áll a feje.

Te meg szólj rá, hogy ilyesmit ne csináljon, mert neked ez zavaró. Ha valóban jó barátnők vagytok, nem fog besértődni.


Ja, és még egy dolog: ki az a velünk?? ("inkább velünk van mindig ") . Ha ez egy haveri társaságra utal, akkor kikkel legyen ilyen helyzetben, ha nem veletek?? Támaszra van szüksége, ezenkívül azért utasítja el a közeledést, mert még nincs túl az előző kapcsolatán.


Uccsó észrevétel: Mivel volt barátja, max biszex lehet. Nem ártana kicsit tisztában lenned a fogalmakkal, főleg, mielőtt valakit megvádolsz ilyesmivel.

2012. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bármikor levetkőzöm más nők előtt, és eszemben sincs elcsábítani őket. Feltételezem, hogy láttak már ilyet, és a végbélnyíláshoz hasonlóan őket sem érdekli a másoké.
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne ilyen barátnőm...

18/bi/L

2015. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!