Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megis mit tegyek lent tobb!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit tegyek lent tobb!?

Figyelt kérdés
Szoval leszbi vagyok kb 1 eve jottem ra es azota nemvolt kapcsolatom es erzem hogy mar bolondulok meg a fajdalomtol,mivel korulottem mar mindenki boldog csak en nem,nem erdemlem meg vagy olyan rossz ember lennek megis mivan?kerlek csak ertelmes valaszokat kuldjetek!Kerlek segitsetek.

2012. ápr. 8. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerüen csak nehezebb a helyzetünk. De ugyan úgy rajtad is múlik, hogy találsz-e kapcsolatot.
2012. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Miből gondolod, hogy leszbi vagy? Volt kapcsolatod, fiúval vagy lánnyal?
2012. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ilyet is csak hetero kérdezhet. Aki tényleg az és nem divatozik, az érzi ezt.
2012. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem sosem volt még kapcsolatom...énis nemrégen jöttem rá, hogy leszbikus vagyok (pontosan akkor, amikor beleszerettem egy barátnőmbe). Nekem sem jön össze, amire mindennél jobban vágyom (vagyis Rá...mert nemrégen elmondtam neki, mi a helyzet, és azóta nem is áll velem szóba, kerül...pedig ő is leszbikus, szóval nem ez a tény riasztotta el...csak egyszerűen nem szeret. De ennél nagyobb fájdalom nincsen számomra, főleg így, hogy még kerül is, pedig azt ígérte, nem fog a barátságunk rovására menni, ugyanúgy beszélünk továbbra is...aha, látom).

Nem vagyunk rossz emberek, egyszerűen ezt a sorsot húztuk, amikor leterítették elénk a sorskártyákat...én is vágyom a boldogságra, főleg, amikor látom, hogy olyanok boldogok, akik nem érdemlik meg, a viselkedésük miatt. És mégis....szerencsésebbek, ennyi. De előbb-utóbb nekünk is beüt a boldogság, csak úgy tűnik, inkább utóbb :/


Ezzel csak azt fejezném ki, hogy nem vagy egyedül a problémáddal.

2012. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék komoly kapcsolat reményében. Gimnazista lány vagyok. :)
2012. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!