Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok mit gondoltok Emily Armstrong-ról (Linkin Park)?

Figyelt kérdés
Csak leszbikus nőkhöz szól a kérdés, kort is írjatok.

okt. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
10/9.5, bármit megtehetne velem❤️
okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
10-ből 0
okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy nő csak egy számjeggyel tudna jellemezni egy másik nőt. Ez a pasik stílusa.
okt. 2. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha akarod eltartom mellé a kisujjam, úgy megfelel? Vagy csak és kizárólag nőies nőktől, nőies megfogalmazással, tartalmas, komoly leírást vártál?:3

Tényleg szívesen bizonyítom neked, hogy nő vagyok, ha szeretnéd:)

okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz, nem kérek a netről leszedett képekből, mert te máshol tuti nem láttál még nőt.
okt. 2. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A pontrendszer szerintem is hülyeség, - eleve mindenkinek mást jelentenek a pontok - de nők is csinálják.


Nekem nem jön be. Tatiana Shmayluk, Alissa White-Gluz, Ash Costello, Lena Scissorhands, Lzzy Hale, Taylor Momsen, Melissa Bonny, Skye Sweetnam, Sara "Chibi" Taylor, Cristina Scabbia, Emilie Autumn, Lita Ford és Joan Jett minden tekintetben kiemelkedőbb. Nem hisztiző Linkin Park ősfan vagyok, nem igazán hallgatom őket, de nem tud megragadni az előadásmódja.

okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az esetem. Se a nu metál, se Emily
tegnapelőtt 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!