Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan spirituális irányzat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan spirituális irányzat, tanítás, ami szerint a leszbikusság magasabb rendű, mint a heteroszexualitás?

Figyelt kérdés
tegnap 15:16
 1/7 Krampusz1 válasza:
8%

Ez nem helyes gondolkodás. A leszbikusság a korábbi életedből tévesen áthozott szexuális irányultságod, amit most a másik nembe születve így tudsz megélni. Azonban a csak női energia mellé nem ártana ha lenne egy férfi (akár meleg) barátotok, akinek a társaságában férfi energiához is tudtok jutni.

Ez a meleg férfiaknak még inkább fontos, hogy legyenek olyan női barátaik, akitől női energiát tudnak kapni, mert muszáj valamennyire kiegyensúlyozni ezeket az energiákat.

tegnap 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Fordított esetben bezzeg fel lennél háborodva és jogosan kiáltanál homofóbiát. Rendesen átestek egyesek a ló túlsó oldalára
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nincs... Nem vagyok ellene a homoszexualitásnak, leszbikusságnak. De ha én elfogadom őket ugyanolyannak, mint én vagyok, aki hetero, akkor ők ne higgyék már azt, hogy ők magasabbrendűek csak azért, mert a saját nemüket szeretik.

Ez olyan, mint a feminizmus. A feminizmus egy nagyon jó dolog, csak néhány nő annyira túltolta és tolja, hogyha valahol azt mondom, feminista vagyok, már mindenki úgy néz rám mint egy véres rongyra.


Legyen már eszetek...

tegnap 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Feminizmus.
tegnap 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nézzétek, a katolikus egyház is magasabb rendűnek tartja a cölibátust, ettől még semmi baja a házasokkal.

Ne keverjük a dolgokat.

tegnap 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Az egyház egy kétezer éves mesében alapul, amit azért találtak ki, hogy félelemben tartsák az egyszerű embereket, így a nemeseknek nem kellett tartaniuk a köznéptől, mert azok féltek az isteneik haragjától.

Az a röhej, hogy semmiféle bizonyíték nem támasztja alá bármilyen istenség létezését, és még mindig sok milliárdan hisznek benne.

Ha az emberek többet foglalkoztak volna fizika és csillagászat tanulással, akkor tudnák, hogy hogyan keletkezett az élet az univerzumban, és ennek milyen kézzelfogható nyomai vannak itt a Földön is.

Nincs sem isten, sem lélek, sem menny, sem pokol. Ez az élet van, amit most élsz, nincs előtte, sem utána semmi.

tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ép ellenkezőleg, olyan van ahol a hetero kapcsolat az. nincs tiltva, meg ilyesmi. de a közös szex meditáció közben. nem olyan hatásos, ha az azonos nemüek csinálják
tegnap 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!