Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehet hinni annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni annak, aki állítólag át tud téríteni egy heteroszexualist?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet áttéríteni, ahogy meleget sem lehet heteróvá. Sok ember a kettő közötti skálán helyezkedik el, ők nyitottak lehetnek arra, hogy kipróbálják azonosneművel is
2023. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Se heteróból nem csinálsz meleget/leszbikust/biszexet, sem pedig fordítva. A mélyen kondicionálódott szexuális preferenciák NEM módosíthatók, ezer óra hipnoterápiával sem.

Annyi lehetséges csak hogy a "látens" vágyakat felszínre lehet hozni annál akiben megvan de még nem fogadta el saját magát. A földbe vetett magot ki lehet csíráztatni ha öntözöd. Ha viszont nincs ott mag akkor egy fél Balatont ráönthetsz akkor sem kel ki semmi.

2023. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én hinnék neki. Ha tényleg ilyet tud, akkor ő a messiás.
2023. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nem.


Pusztán a heteroszexualitás a köztudatban az alapbeállítás, mindenkit annak tartanak amíg másnak nem bizonyul.


Jóval több ember bi vagy pánszex, csak nem tudatosul bennük.



De most gondolj bele, amennyi erőfeszítést a sok militáns bigott beleöl abba, hogy a melegeket gyökerestül kiírtsák... Oszt mégse sikerül nekik, még olyan helyeken sem ahol halálbüntetés jár érte.

Mert ezzel a logikával a másik irányba is menne, mivel a csapból is a heteroszexualitás jön.



Ja és baromi egyszerű a csúnya melegeket okolni azért mert "áttérítették" az ő istenfélő jókislányukat.

Mert nem a Jucika hibája, ő nem olyan családból származik, ez nem fér össze a trad wife neveltetésével.

Mert ugye ez sokkal megnyudtatóbb, ha az a csúnya leszbi el lesz tiltva tőle, akkor Jucika megy vissza a konyhába mezitláb várandósan anyatejből fagyit köpülni vagy mittudomén 🤔

2023. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah hajra! Tegy probat velem, 28 vagyok.


Fizetek neked ha sikerult!

2023. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Rá lehet-e venni valakit, hogy megegye a tökfőzeléket, ha amúgy nem szereti?

Persze, kell egy elég nagy pofon, aztán megeszi, mert nem akar másodikat, de ettől még nem fogja szeretni a tökfőzeléket. Első alkalommal mást fog enni, amint lehet választani.

2023. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, miért pontozott le mindenki?

Én is pont azt írtam, hogy lehetetlen. Azt írtam, ha valaki ilyet tud, az a messiás, vagyis ez kb. olyan, mint borból vizet csinálni. És ha valaki a messiás, én szavahihetőnek tartanám.

Senkinek nincs már itt humorérzéke?

2023. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!