Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tehetnék, ha én szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha én szeretem, de állítólag neki alakulóban van egy kapcsolata (nővel)? Innen még van lehetőségem "megszerezni"? Lehet, hogy csak kitalálta, hogy lekoptasson? Vagy csak azt az egyet tehetem, hogy elfelejtem és tovább megyek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok én is, szóval nem értem mi a baj. Azért nem írtam oda, mert azt hittem, hogy egyértelmű, hogy én is lány vagyok és ő is.
2019. nov. 28. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ego! Ne csak magadat nezd

Ha alakuloban van, akkor azert hagyd beken, ha csak le akar koptatni valamivel, akkor meg azert. Ezert mindent megtesz.

Te beszelgetsz vele, te tudod hogy ezek mennyire komolyak a reszerol. Ha csak izzasztani akar, akkor meg hajts erosebben

2019. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az,hogy állítólag? Biztosra tudod? Ő mondta?
2019. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ő mondta, de vannak kétségeim. Lehet, hogy csak ezzel akar leépíteni.

Kissé összevesztünk a legutóbbi találkozásunk után.

2019. nov. 28. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az első válaszát tudom osztani. Ennél már csak az lenne erősebb érv,ha azt mondaná szerelemes (is). Miért kaptatok össze?
2019. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit tennék? Megkérdezném és beszélnék vele. Ha azt mondja nem, akkor az nem, tökmindegy mi az oka, lépj tovább.
2019. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!