Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Amikor 14-18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor 14-18 éves korotokban (meg)ismerkedtetek más lányokkal (akár kezdetben nem is párkeresés céljából), akkor mennyi idő múlva jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinél más és más, de mégis.

aug. 14. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőmet 16 évesen ismertem meg, évfolyamtársak voltunk. Onnantól hogy bemutattak neki, kb. 3 hét múlva össze is jöttünk.

A második barátnőm szintén évfolyamtársam volt, vele 1 évig csak barátok voltunk, utána jöttünk össze.

A harmadik barátnőm már nem 14-18 éves korom közt volt :D

aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi idősen nem is álmodtam arról, hogy randizzak, mert féltem, hogy az utcára kerülök ha kiderül.
aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Olyan szerencsések egyesek, hogy leszbiként/biszexként már gimiben összejött nekekik egy barátnő! Féltékeny vagyok. :') 24 vagyok és még mindig semmi.
aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4 év után, egy osztálykirándulás miatt.


20L

aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!