Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lehet 69-ben felül elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 69-ben felül elmenni?

Figyelt kérdés

Csak szeretők vagyunk, neki van férfivel egy nyitott kapcsolata, szóval ez a helyzet. Lényegében köztünk csak 69 van, aztán összebújunk, és ő hazamegy a párjához.🙂 Az most mindegy én mire vágynék, ha ő csak ezt szeretné, akkor ez van.:) Olyan amúgy sem lehet, amit nem szeretne mind két fél.:)

Viszont mindig én vagyok felül, és így nagyon nehéz elélveznem. Igazából nem nagyon megy, főleg hogy (nem önmagam fényezésére), ő elég gyorsan eléri az első orgazmust, aztán jön a többi, teljesen rá figyelek ilyenkor. Ti hogyan tudtok felül elélvezni? Van erre valami technikátok?:) Nagyon köszönöm előre is!:)



júl. 17. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek azzal, hogy csak megalázod magad egy ilyen kapcsolatban. Viszont azt nem értem, hogy miért gond, ha felül vagy? Én ott is ugyanúgy el tudok menni. Szerintem az a baj inkább, hogy nem magadra, hanem csak rá figyelsz, de ez így lenne akkor is, ha te lennél alul.

Inkább becsüld többre magad annál, mint hogy hagyod magad így kihasználni. Miért kezdesz olyannal, aki arra sem méltat, hogy kielégítsen? Nincs önbizalmad?

júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, itt nem az a baj, hogy "felül nem tudsz elélvezni", hanem hogy durván kihasznál téged. Ha lenne egy olyan párod, aki egyenlő félként kezel, akkor nem lennének ilyen gondjaid a szexben.
júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Vagy feküdjetek mindketten az oldalatokra és úgy 69-ezzetek, én sokkal jobban szeretem így. Sokkal kényelmesebb mindkét félnek és raadásul kellemesen össze is lehet simulni.
júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Csaj, inkább feküdj le velem, én oda szoktam figyelni a másikra. Sokszor nálam is ez van, hogy a másik többször is elmegy, amíg en csak 1x vagy 1x sem.
júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!