Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lehet 69-ben felül elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 69-ben felül elmenni?

Figyelt kérdés

Csak szeretők vagyunk, neki van férfivel egy nyitott kapcsolata, szóval ez a helyzet. Lényegében köztünk csak 69 van, aztán összebújunk, és ő hazamegy a párjához.🙂 Az most mindegy én mire vágynék, ha ő csak ezt szeretné, akkor ez van.:) Olyan amúgy sem lehet, amit nem szeretne mind két fél.:)

Viszont mindig én vagyok felül, és így nagyon nehéz elélveznem. Igazából nem nagyon megy, főleg hogy (nem önmagam fényezésére), ő elég gyorsan eléri az első orgazmust, aztán jön a többi, teljesen rá figyelek ilyenkor. Ti hogyan tudtok felül elélvezni? Van erre valami technikátok?:) Nagyon köszönöm előre is!:)



júl. 17. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez gáz. Jobb szeretőt nem találsz?
júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de mi lenne, ha miután ő elélvez, ő kerül felülre? :D ez miért tabu?

Vagy először kinyalod te, aztán ő téged. 69-en kívül azért vannak más pózok is, ne legyél már ennyire alárendelt...

júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2esel értek egyet. Úgy kell csinálni, hogy neked is jó legyen. Másképp mi értelme?
júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon vannak más lehetőségeim, mert ő így szereti, és erre vágyik. A párjával mindig ő van felül, és szereti velem, hogy alul lehet. Én elvagyok a helyzettel, csak gondoltam hátha van valami praktikátok amiről én nem tudok.:)
júl. 18. 00:00
 5/14 érdeklődő35 ***** válasza:
75%
Tudom, hogy a nyelve lenne az igazi de esetleg egy vibrivel, ha besegítene?
júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Basszus miután ő elélvez, elégítsen ki téged is!
júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdésedet. Ha nem nagyon nagy a magasságkülönbségetek akkor 69-ben miért nem nyal téged rendesen?
júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Arról szól a szeretői kapcsolat, hogy ő beleélvezhet a te szádba is. De te mit kapsz ebből az egészből?
júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Rakj be egy plugot, és úgy nyaljon.

Én gyűlölöm ha a partnerem látja a segglukam, ezért mindig beteszem, mert nálunk is én vagyok felül. Kicsit takar, kicsit feszít, könnyebb vele elélvezni.

júl. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, téged inkább kihasznál ez a nő. Oké, hogy allul szeret, de ha neki már megvolt az orgazmus, utána mi oka van, hogy téged ne elégítsen ki??? Ne haragudj, de ez szánalmas. Ez nem szerető, ez szivola.
júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!