Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha vannak itt bejegyzett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak itt bejegyzett élettársak, ti az anyakönyvvezetőhöz esküvői ruhában mentetek?

Figyelt kérdés
júl. 15. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

miért mentünk volna abban?

ESKÜVŐI ruha. Tehát ESKÜVŐRE kell felvenni.

Ez pedig egy élettársi bejegyzés

júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Xar ügy, ha valaki olyan országban él, ahol nem lehet rendes esküvőt tartani, mert meleg, mi?

Én túlzásnak tartom amúgy, ha ceremóniát akartok, akkor menjetek olyan helyre, ahol ezt lehet.

júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen éreztem volna magam, meg amúgy sem szeretem az esküvői ruhát. Csak simán csinosan öltözve, elég az. Ha akarsz, ilyen ruhát vegyél fel a "lagzitokon", ahova meghívjátok a barátokat, rokonokat.
júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Esküvőnk lesz, mert én olyan országban élek, ahol lehet.


De a menyasszonyi ruha nem stílusunk, szóval nem, inkább ingben, mellényben leszünk inkább önmagunk.

júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!