Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez még is mire volt jó neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még is mire volt jó neki, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy éve ismerek, random rám írt beszélgettünk, semmi gond nem volt.

Majd percek után, csöpög, leírja hogy szerinte szerelmes lett belém, meg beállította a becenevem ilyen szerelmem, picim, ilyesmikre majd nyomult. Perverzek lettünk, majd egy idő után hisztizett hogy ez mind az én hibám mert kihoztam belőle a perverzséget, meg hogy ő nem egy perverz állat. Írom neki, de hiszen te kezdted én belementem és nem lett rád erőltetve semmi. Le "ok" ozott majd 8 oran at sehol semmi jel. Ram ir ejszaka kozepen hogy haragszom e nagyon? Irom neki hogy nem. Nekiall, nyomulni, perverzkedni velem, majd én is ugy ereztem leirhatom neki hogy szeretlek xy. És erre, mit látok? Kora reggel levagyok tiltva neki, és már új barátnője van amikor nekem írta hogy "szeret" és nem tudom ezt hogy dolgozzam fel, de mostmár látom talán miért utálják sokan. Tiktokon több ming 2000 videója szól depressziról, leszbikusságáról, és ezek hasonlókról. Én sosem akartam bántani, de ő így viszonyult hozzám, fogalmam sincs miért, én barátomként tiszteltem, és a végén kezdtek alakulni érzelmeim, majd letiltott a semmiből. Van olyan érzésem egyszer csak felold és nyalizik, könyörgi magát vissza. Csak akkor nekem már nem fog kelleni, de leszek olyan nagyvonalú és empatikus hogy megbocsátok. Valakivel esett már hasonló helyzet e nem tudom de ez engem megrázott, és nem tudom hogy dolgozzam fel. Legjobb baratnom ra akart irni hogy kiossza de vissza tartottam.



júl. 6. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy ne szóljon ebbe senki, még jószándékkal sem. Nem fog feloldani, de talán ezze nagyobb szívességet tesz ezzel neked. Amit leírtél, hogy téged hibáztatott. Szerintem komoly személyiségzavara van már most, és ez később se fog változni!
júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

szerintem úgy érezte hogy kettőtök közt nem működik a kapcsolat. Talált magának egy másik lányt akivel majd jobb lesz gondolom. Aztán ennyi. Meg te amúgy is "csak belementél ebbe"

most meg békén hagyott, talált valakit akinek ugyanúgy bejön. De ha te tényleg szereted őt, akkor küzdhetnél érte, megmondhatnád hogy fontos neked

júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Talált magának egy hozzá illő csajt aztán kész. Ha meg tetszik neked akkor beszélj vele hogy ez most mi akart lenni? szakítás?
júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
az hogy téged hibáztat mindezért az nem normális.
júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Beteg ez a lány. Valami komoly mentális zavara van. Tanulság: ne kezdj kettyósokkal.
júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi. Hagyd őt a francba vagy mondd meg hogy te komolyan szereted őt.
júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem mutattad ki neki hogy igazán fontos neked
júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
keresd fel és mondd meg hogy nagyot csalódtál
júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se menj bele a játszmaiba, valószínű tényleg van valamilyen mentalis problémája, de azért néhány mondatból szerintem nem kellene szemilyisegzavarral dobalozni. Ha felold es megkeres, ne reagalj. A megbocsátás is rendben van, ettől neked lesz jobb. Arra meg ne pazarold az időt, hogy meg akard őt érteni, valószínű ő sem igazán érti magát és a döntéseit.
júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dràga 7 es, hogy mutassam ki valakinek hogy elég fontos ha 1 év után ír rám a semmiből és egy nap alatt kijelenti hogy szerelmes belém, eszetlen perverzkedik, majd kiveri a hisztit megkérdezi haragszom e majd újra csinálja és lelép? xd
júl. 6. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!