Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm mivel utálnak és undorodnak tőlem a nők. Sosem szexeltem még. Az én életemből kimaradtak a kalandok az hogy egy nő begerjedjen rám és szex legyen belőle... Nekem ez nem jár az életben. Én egy szar ork vagyok akinek csak szenvedni meg megdögleni van joga. Képen láthatok maximum meztelen nőt.
2023. jún. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Tegyél ellene, hogy ne így kegyen. Önfejlesztés.

A síránkozástól nem lesz jobb a helyzet. A célokért tenni kell.

2023. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológus!
2023. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Először is fejezd be az önsajnálatot. Utána tegyél róla, hogy változzon a helyzet: olvass könyveket, fejleszd magad, kérj szakértő segítséget (pszichológus) vagy csak szimplán "növessz tököt". Hidd el, a legrondább fickónak is lehet nője, csak önbizalom kérdése.

Nehéz, de nem lehetetlen. Én is ilyen voltam anno, de szerencsére kimásztam belőle.

2023. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Ja ez így elég nagy önsajnáltatás

Így nem is lesz

2023. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!