Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy dolgozzam fel, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy egy NŐ dgott meg?????

Figyelt kérdés
Múlt hónapban lefeküdtünk. Életem legnagyobb orgazmusa volt. Erre ma kiderült, hogy transz. NŐKÉNT született. Engem egy NŐ tett magáévá! Hogyan tzdnám ezt feldolgozni???
2023. febr. 23. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegy neked biszexként? Inkább az fogja jobban a fejét aki annyira részeg egy kalandnál hogy heteróként nem veszi észre hogy travit dugott nő helyett 😂
2023. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Egy érzéketlen kiformázott húsdarabbal, vagy felcsatolt műpénisszel dugtak meg - és ezt nem vetted észre? Mi volt az előjátékkal, kényeztetéssel, felszopással, stb.?


Kérdező - úgy "dolgozd fel", hogy legközelebb már nem fogsz szórakozni ilyen hiteltelen kamukérdések kiírásával!

2023. febr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt milyen filmben láttad? Azért egy selejtes emberen észrevenni, hogy nő, vagy férfi.
2023. febr. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És kinőt neki?
2023. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
😁😁
2023. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés sok sebből vérzik.
2023. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy merevedést is tudtak operálni neki, már bocs... no meg spriccelni s spriccelhetett belőle semmi. Szóval kicsit kamuszaga van a kérdésednek.

Amúgy meg ha élvezted, szimpatikus volt és jóképű, nem mindegy? Egy FTM transz egyébként szerintem már minden, csak nem nő. Ettől függetlenül nekem nem kéne, de ha neked bejött, nincs benne semmi gáz.

2023. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!