Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy a párom soha nem akart kielégíteni orálisan?

Figyelt kérdés

A volt párom soha nem elégített ki orálisan (ő viszont gyakran kérte, hogy lesz*pjam). A lényeg, hogy azóta attól félek, hogy nem vagyok kívánatos, ezért már ösztönösen idegenkedem attól, hogy kinyaljanak. Szerintetek hogyan lehetne ezt feldolgozni?


Mindig tiszta voltam/vagyok, és arra is figyeltem, hogy szex előtt szőrtelenítsek.


2022. júl. 9. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A tipikus esete annak hogy magadban keresed a bajt pedig a másikban volt (és még mindig van)...


Ha van most barátod beszéld meg vele őszintén hogy ez történt az elöző barátoddal és haladjatok fokozatosan. Megfogja érteni. Pl először csak kézzel, aztán próbáljon meg bugyin keresztül nyalni. Ha ezeket már sikeresen vetted akkor következő alkalommal mondjuk bugyifélrehúzással, aztán utána alkalommal meg teljesen bugyi nélkül. Beszéljetek meg egy jelet hogy ha neked kellemetlen akkor hagyja abba és folytatjátok máshol/mással. A lényeg hogy fokozatosan haladjatok és sikeres lesz :)

2022. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy felejtsd el! Ő nem szeretett nyalni, van ilyen, ennek hozzád semmi köze.
2022. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az egész egy konkrét élményhez kötődik, vagyis fura volt nekem, hogy soha nem viszonozta nekem orálisan, de nem beszéltünk erről, hanem megkértem, hogy ne csak az ujjait használja, és határozottan elutasította.
2022. júl. 9. 00:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, ő nem nyal, pont. Felesleges tovább gondolnod!

Meg sem próbálta, tehát biztosan nem veled van probléma!

2022. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem kellett volna leszopnod.
2022. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit feldolgozni, nem minden férfi szeret nyalni, nem minden nő szeret szopni. Inkorrektség volt, hogy veled ennek ellenére csináltatta, de ez már nem a kívánatosságod lapjára tartozik.
2022. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

" Mindig tiszta voltam/vagyok, és arra is figyeltem, hogy szex előtt szőrtelenítsek."

Bármilyen furcsa is de hogy tiszta vagy , még lehet olyan illatod ami nem tetszik valakinek.

AZ meg hogy mindíg szőrtelenítsz, ez engem is zavarna.

Utálom a borostás puncit, meg ha ki van pattogva.

De persze ezt meglehetne beszélni és lehet előrébb lennél.

2022. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegyünk egy próbát! 😂

Megtudod mi a helyzet... 😉

2022. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt értsd meg, hogy ez nem miattad volt hanem miatta. Tehát nem azért nem nyalt ki orgazmusig, mert veled valami gond volt hanem mert az ő fejében nem volt minden ezzel rendben. Ne kombináld túl, mert nincs benne semmi egyéb dolog. Nem ő volt az a srác akivel te jól jössz ki az ágyban.

Ilyen létezik, ezen csak egyszerűen túl kell lépni. Valószínű a következő férfit amikor majd a bugyidhoz engedi miután a fogával húzta azt le, kérdés nélkül fog élvezésig nyalni.

2022. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem veled volt a gondja, hanem egyszerűen csak nem szeretett puncit nyalni. Ahogy sokan nem szeretnek szopni sem. Azt kellene már megérteni az embereknek, hogy ne erőltessék a szexet olyannal, akivel nem illenek össze. Erre jó csak, hogy tönkretegyük egymást. Nem szabadott volna vele lenned egyáltalán. Nem működik, akkor szépen és békésen álljunk tovább. Nem elvárni kell, hogy valamit megtegyen, nem ráerőltetni a másikra. Hanem olyan embert találni, akivel eleve összhangban van a szexuális ízlésünk. Nagyon sok férfi szeret puncit nyalni, azt is változatosan, szóval fogsz találni olyat, akinek ez nem gond.
2022. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!