Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy dolgozzam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit érzek,összevagyok zavarodva, bűntudathoz hasonló érzésem van. Ez az egész nagyon fura :/


F


2019. aug. 3. 17:49
 1/5 Csicuki ***** válasza:
93%
Ez nem annyira nagy probléma csak fogadd el magad ahogy vagy. És igen tényleg fura érzés de nem a világ vége. Nem kell bűntudathoz hasonlót érezned, mert nincs benne semmi rossz. Az hogy hogyan dolgozod fel már csak rajtad múlik igazából.
2019. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Próbálj meg beszélgetni más biszex emberekkel! Én is nehezen tudtam feldolgozni, kellett vagy 3 év amíg teljesen rendbe tudtam tenni a vágyaimat, és megértettem hogy semmi baj nincs velem.

Talán először mentesítsd magad mások elvárásaitól. Apukád/anyukád homofób? Úgy érzed hogyha a haverok megtudnák akkor nem fogadnák el? Úgy érzed ha lenne barátnőd férfiatlannak tartana emiatt? Ezeket kell teljes mértékben a helyén kezelned, és megértened hogy azokra, akik emiatt másképp kezelned nincs szükséged, és egyébként sem olyan nagy dolog ez a bi hajlam, hogy emiatt elveszítsd bárki szeretetét/tiszteletét. Hajlamosak vagyunk rosszabbnak képzelni, eltúlozni mások reakcióját, és félni attól hogy mit szólnának, sokszor alaptalanul.

Akkor nagyobb a gáz ha a vallásodnak is köze van a dologhoz... az egy külön téma.

De egyébként úgy tudod legjobban feldolgozni ha őszinte vagy magadhoz, és hagyod hogy teljesen tudatosuljon benned az identitásod és minden vágyad.

19L

2019. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szüleim nem élnek már sajnos.

De testvéreimnek sem tudom hogy mondjam el. Mert kérdezik hogy mikir lesz újra csajom. De most egy férfi íránt vannak vágyaim és fogalmam sincs mit tegyek

2019. aug. 4. 00:14
 4/5 anonim válasza:
100%
Én annyit tudok hozzáfűzni,hogy ne érezz bűntudatot. Én is így éreztem először,viszont nem vezet sehova. Gondolom te is azzal küszködsz,hogy "na majd mit mondanak mások". Én a helyedben nem vallanám be senkinek,megtartanám magamnak. Legalább addig ameddig nem fogadtad el önmagad. Ha meg csajokról faggatnak,mondd meg nekik,hogy most nem áll szándékodban ismerkedni. Beszélj más biszex srácokkal,és egyre "megszokottabb" lesz,nem lesz idegen érzés:) Sok sikert.
2019. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oldmanus ***** válasza:
100%

a baj az hogy tul nagy gondot csinálsz belöle.

Élvezd az életet ragadd meg minden pillanatát persze azért mértékkel.

az első alkamakkor amikor fiatalon fiuval voltam nekem is volt kis lelkiismeret furdalásom, de aztán rájöttem hogy tul jó fiuval lenni, ahhoz hogy kihagyjam, azóta egyet semhagytam ki. Feleségem szerintem sejti de már elég öregek vagyunk ahhoz hogy ne foglalkozzon vele

2019. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!