Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Szexuálisan inkább a lányok vagy a fiúk vonazanak titeket? Igaz, ha lefekszek egy férfival, többé már nem fog kelleni a p. nci?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A női test viszi a prímet.. de a farok is jó buli :D

szóval nálam ez a helyzet.

2019. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 és te inkább lányokkal vagy fiúkkal voltál kapcsolatban többször?
2019. aug. 2. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A ferfi csak akkor izgalmasabb,vagy jobb,ha a pai sokkal klasszabb mint en,
2019. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányok vonzanak jobban. 5 éve próbáltam ki először sráccal és azóta is megmaradtak a nők. Kétszer annyi nővel voltam, mint fiúval. Kapcsolatra csak nőt tudok elképzelni, szerelmes csak nőbe tudok lenni, az utcán 99%-ban a nőket nézem meg és nővel akarok majd egyszer családot és gyerekeket.


A biszex dolog a nőknél lúzer srácoknak lehet veszélyes. Ezerszer nehezebb nőkkel ismerkedni, mint férfiakkal szexet összehozni (mármint a férfiak azon 90%-ának, akik nem született csajozómesterek).

Szóval az fordulhat elő, hogy valakinek egyáltalán nem jönnek a sikerek a nőknél, ezért csalódottságában a könnyebb utat választja és csak a férfiak felé fordul. Ezzel vigyázni kell, láttam már több ilyet is, hogy ahelyett hogy megtanult volna csajozni, inkább már csak srácokkal csinálta. De nem mert őket kívánta jobban

2019. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányok tetszenek,de szexuálisan szinte már csak a fiúkhoz vonzódom. Azóta van ez így,amióta először csináltam fiúval.
2019. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!