Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés egy nőnek puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy nőnek puncit nyalni ? Mennyire másabb ha egy nő nyalja ? 44/N

Figyelt kérdés
febr. 21. 23:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, ez akkor még könnyen lehet csak kíváncsiság is :)
febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
#11, csak már 10 éve tart ez a kíváncsiság. Kb 8 éve két barátnőmmel is csókolóztam, de semmi olyat nem éreztem, hogy folytatnám.
febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha két baratnoddel is, az már folytatás, nem?
febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Úgy értem, hogy nem gondolkodtam el rajta, hogy több legyen.
febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%

#12 létezik egy olyan, hogy Kinsey skála.

[link]

Itt szerintem kb 1-2 lehetsz. Ez megmagyarázza a kíváncsiságot és a csókolózást, és azt is hogy tovább menni nem akarsz :) (bár a kíváncsiságod mértékéből azt sejtem hogy lehet benned egyfajta félelem is) Mindenki kicsit máshogy éli meg a szexualitását, teljesen rendben van ha érdekel a dolog, de közben neked ennyi elég a csajokból.

febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Nálam épp fordítva volt. Váratlanul ért az első. És abból alakult ki a kíváncsiság.
febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
#15 félek persze, viszont nem akarok megöregedni úgy, hogy nem volt benne részem.
febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor hajrá, szerintem is érdemes egyszer kipróbálnod. Lehet társkereső oldalakon lenne a legkönnyebb ismerkedned, vagy akár ha van az ismerősi körben aki esetleg nyitott lehetne rá... 😅 Én így lettem egy 30 éves nőnek az első leszbikus élménye. 😅
febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ez alapján a nők 90%-a biszex mert én csak azt látom hogy 10 csajbol 9 már smarolt buliban lánnyal vagy akar bárhol máshol.
febr. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

Biszex vagyok. Elmondhatom, hogy amikor jól csinálják a nyalás technikailag ugyanaz. Talán annyi a különbség, hogy általában a nők jobban értik mit csinálnak a puncival, de ugyanúgy volt nagyon béna női partnerem, mint tehetséges férfi.

Milyen nyalni? Kellemes 🙂 Egy puha meleg dolgot nyalogatsz. A puncik íze nem sokban különbözik, szóval ha kóstoltad már a sajátod, akkor nem fog nagy meglepetés érni.

Az élményt erősen befolyásolja a partnered személye. Aki iránt vonzódsz és örömet akarsz szerezni neki, netán még ki is mutatja az érzéseit, nem úgy fekszik előtted mint egy fadarab, annál nagyon kellemes az élmény.

febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!