Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés egy nőnek puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy nőnek puncit nyalni ? Mennyire másabb ha egy nő nyalja ? 44/N

Figyelt kérdés
febr. 21. 23:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rajtad próbálja ki magát, hogy milyen mértékben nyitott a lányokra, akkor csodás.
febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Mindig is érdekelt a dolog, csak rettegek kipróbálni. 26/N
febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha nő csinálja, nekem sokkal jobb mint pasival. Illetve csinálni is, hát egyszerűen imádom, akár viszonzás nélkül is. Ha vágysz rá mindenképpen próbáld ki valakivel 😁 19L
febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
#3 te hol találtál erre partnert? Nekem így ez tök ciki, hiszen hetero vagyok. Egy pasival egyszerűbb a lényegre térni.
febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez így már nem hetero!:)

Én is azt hittem, hogy…vsak ki akarom próbálni, aztán el is felejtem.

1-es vagyok.

febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
#5 nagyon sok csaj szájából hallottam már, hogy kipróbálná. De találkoztam már olyannal is, aki egy órán keresztül magyarázta, hogy miért biszexuális minden ember.
febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
És van aki megteszi.
febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 biztos hogy heteró vagy? :D

Amúgy ugyanott, ugyanúgy ismerkedek lányokkal mint fiúkkal (leginkább bulik, koncertek), nagyjából ki tudom szűrni ki lehet vevő rám, illetve egy kis beszélgetés után rá is kérdezek konkrétan, de mindig nagyon illedelmes és óvatos vagyok, nem akarok kellemetlen helyzetbe hozni senkit. Illetve gyakran bepróbálkoznak lányok, hiszen eléggé látszik hogy nem vagyok heteró 😅 én már rég elfogadtam magam, semmi cikit nem látok ebben. :)

febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
*akarom mondani #4 :)
febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
#4, igen biztosan az vagyok🙂 Sosem êreztem még egy lány iránt se szexuális vonzalmat, csak gondolat szinten, hogy milyen kinyalni valakit, de például konkrét személyt soha nem kapcsoltam ehhez.
febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!